Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Ekim '15

 
Kategori
TV Programları
Okunma Sayısı
606
 

Evlenme programlarında evlenecek olanlar parayla ayarlanıyormuş, biz de gerçek diye izliyoruz

Evlenme programlarında evlenecek olanlar parayla ayarlanıyormuş, biz de gerçek diye izliyoruz
 

RESİM ÖRNEKTİR,BURADA YAPILIYOR SANILMASIN. HERHANGİ BİR TV'Yİ KASTETMİYORUZ. KİM YAPIYORSA...


Ben reyting için her şey mubah diyenlerdenim; medyanın reklama ihtiyacı var, değilse o programları kim nereden duyacak bilecek izleyecek. Kim ne düşünür bilmiyorum ama ben böyle biraz insanları kızdıracak şekilde düşünüyorum. Medya reklam yapar. Asparagas haber verir. Yalan söyler. Olmamış şeyi olmuş gibi anlatır. Olayları abartır. Menfaatini düşünür. Yine de medya organlarının genel anlamda iyi niyet taşıması gerekir. Bunları işi için yapar. İşi zaten bunu gerektirir.

Fakat artık bu durum öyle bir hal aldı ki Kerim Korkut’u bile isyan ettirecek hale geldi. Sen evlenme programı yap. Evlenmek isteyenler müracaat edecek, onları ekranda evlendireceksin. Daha ilginç olsun, reyting artsın diye parayla kadın erkek ayarlayıp onlara adeta evlenme tiyatrosu oynat. Halk da bunu gerçek sanarak izlesin. Yuh yani! Bu, affedersin insanları biraz şey yerine koymak olmuyor mu?

Bu arada RTÜK ne yapıyor? Muhalif TV’lere ceza kesmekle meşgul. TV’lerde çalışan yakınlarımızdan aldığımız bu bilgi doğruysa RTÜK hem istifa etsin. Böyle şey olur mu ya! Evlenecek kimse yoksa evlenme programı yapma! Evlenme programlarının Türkiye’de ne kadar seyircisi var biliyor musunuz? Yazık değil mi bu insanları kandırıyorsunuz. Onlar gerçek bir evlilik programı izlediklerini sanıyorlar.

NAHİDE ÇELEBİ bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Merhabalar. Ben pek izlemeyi sevmiyordum. Ancak, eşim izlediği için, ister istemez ben de takılmak zorunda kalıyorum. Malumunuz evlerimizde tv. kumandası eşlerindir. Ancak, biz de gerçek evlilikleri izliyoruz sanıyorduk. Hele bir İran'lı kadın ile bir Türk'ün evlilik işini o kadar abarttılar ki, işte o zaman ben bu işte bir dalga-dümen olduğunu anladım ama, böyle olduğunu bilmiyordum. Eşime de söyleyeceğim, artık evlenme proğramlarını ciddiye alarak izlemeyeceğiz. Yani yine de eşim durmaz izler de ben tepkimi böyle dile getirmek durumundayım. Bir ara sayısal loto çekilişlerinde de dalga-dümen olduğu söylendi. Acaba gerçekten doğrumu ki?.. Selam ve dualarımla birlikte her şeyi yoktan var eden Allah'a emanet olun.

Recep Altun 
 22.10.2015 18:14
Cevap :
Caner ile Tülin vardı bir zamanlar...Ben bu tür programları onaylıyorum aslında. Adam gibi yapılsa!  24.10.2015 9:30
 

Kerim Kardeşim evlenme programları kadar saçma yalancı bir program olamaz. Ciddi insanlar oralara çıkmazlar.Selamlar.NAHİDE ÇELEBİ

NAHİDE ÇELEBİ 
 18.10.2015 11:30
Cevap :
BEN BEĞENİYORUM.İKİNCİ HATUNU ALIRSAM EVLENME PROGRAMINA ÇIKMAYI DÜŞÜNÜYORUM.  18.10.2015 20:23
 

Ciddi niyeti olanların öyle programlara çıkması mümkün mü? Bana yazdığınız son yorumla ilgili olarak söylemeden edemedim: Müjde Ar'ın da çok umurundaydı! Selâmlar...

İsmail Hakkı CENGİZ 
 16.10.2015 11:35
Cevap :
Haklısınız Müjde Ar'ın da çok umurundaydı...  16.10.2015 18:37
 

Bazan ben de izliyorum.Parayla ayarlandığı için mi Hakan'la İranlı'nın aşkı bitmiyor. Tartışmlar,kavgalar sürüp gidiyor.Bu programa katılanlar,toplumun bir kesimini yansıtıyor;ama toplumsal yapımızın da aynası. Selamlar.

Hüseyin Başdoğan 
 16.10.2015 10:28
Cevap :
Benim bir tanıdığım televizyonda çalışıyor, o söyledi.  16.10.2015 18:26
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 4531
Toplam yorum
: 12277
Toplam mesaj
: 282
Ort. okunma sayısı
: 681
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster