Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Nisan '16

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
216
 

Evli olmakla sevişmenin ilgisi yok; eşim bile olsa ben istersem birlikte oluruz

Evli olmakla sevişmenin ilgisi yok; eşim bile olsa ben istersem birlikte oluruz
 

Şu andaki duruma göre, evli olduğunuz için kocan isterse onunla yatmak zorundasın. Hatta kocan ne zaman isterse. Kadınların böyle bir hakkı var mı bilmiyorum.

Sizi bilmiyorum ama bana ters geliyor. Sevişme istekle olan bir şey. Biri istedi diye onunla sevişilmez.

Evliliklerde sizin isteyip istememenize bakılmıyor galiba. Bakılıyordur da bazıları da mecbur tutar “Karım değil misin?”

Birisinin karısı olmanız o istediği zaman yatağına gitmenizi gerektirir. Şu an ki durum bu. Ya tamam, hastasınızdır, aybaşı olursunuz, canınız istemez, hayır dersiniz, kocanız anlayışlıdır tamam der de “Ben anlamam” derse ne yapacaksınız? Mazeretiniz yoksa kuzu kuzu gideceksiniz. Çünkü onun karısıymışsınız!

Bu sorun bugüne kadar kocanın anlayışı ve kadının katlanıp razı oluşuyla çözülmüş ama günümüz kadını “Ben kendim istediğim zaman seks yaparım” diyor ve son derece haklı. Bir boşanma durumunda mazeret olarak “Yatağıma hiç gelmiyor” diyebilirsiniz ama “Ben istediğim zaman yatağıma gelmiyor” diyemezsiniz.

Ve karınız bile olsa beraber olmaya zorlayamazsınız, onun istemesini bekleyeceksiniz. Hatta bu konuda eşler birbirlerini cilve yaparak kandırmaya çalışacaklar. Dil dökeceksin, hediye alacaksın, erkekliğini/kadınlığını gösterip onu tahrik edeceksin. “Benim karımsın, istediğim zaman yatağıma geleceksin” devri bitti.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

;))hahaha;))) evlilik böyle boktan bişey işte.. Ben diyorum şu dünyanın en akıllı insanları hayatında hiç evlenmemiş olanlar;)) yoksa bu konulara kafa yorar dururlar işte;)))

Selda Çakmak 
 02.05.2016 20:40
Cevap :
Süper bir yorum, özellikle erkek milleti için.  04.05.2016 11:12
 

Çok yerinde bir yazı. Hatta gençlikte sık sık cinsel sevişme yapan çiftlerden biri yaşlılıkta geri çekilebiliyor. Bazan sevişmeyi hiç canı çekmiyor. Zorlamayacaksın; oradan ötesi olacaksa arkadaşça devam olmalıdır. 30 yıldır evlisin, gel de sırf bunun için boşan hadi;insanı vicdanı oracıkta infaz ediveriyor.

Muharrem Soyek 
 28.04.2016 15:05
Cevap :
Benim yazılarımı anlayan yorumlayan bir kaç kişiden birisiniz.Gerçekten teşekkür ederim. Birikimlisiniz ve sanıyorum basitlikleri aşmışsınız.  30.04.2016 14:40
 

Yok öyle dava her iki tarafında isteğine bağlı. Selamlar, esen kalınız.NAHİDE ÇELEBİ

NAHİDE ÇELEBİ 
 28.04.2016 6:20
Cevap :
Çok doğru, budur işte!  29.04.2016 13:43
 

iste bu yuzden 4 ese kadar cariye alimini destekliyor hatta kanun olmasi hususunda ilgililere cagri yapiyorum.

Newyorker 
 27.04.2016 18:02
Cevap :
Ben de 4 eşim olsun istiyordum ama bu dindarlara ait bir konu olduğu için tepki çekerim diye yapamadım.Keşke bizimkiler savunsaydı şimdi 4 tane karım olurdu!  29.04.2016 11:41
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 5771
Toplam yorum
: 14545
Toplam mesaj
: 282
Ort. okunma sayısı
: 639
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster