Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Ocak '12

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
321
 

Ey eski sevgili...

 

Boşa çırpınıyorsun ey eski sevgili...

Sen, bende biteli uzun zamanlar olmuş. Sadece bunu fark etmem bugüne değin uzandı, içimde alev alev yanan sevgin sanırdım, farkında olmayışımın bedenimde yarattığı huzursuzlukmuş meğer o yangının sebebi...

Ne vakit ki bana her şeyi gösteren bir olay yaşadım, ne vakit ki beni gerçekten düşünen biriyle tanıştım; işte o zaman anladım aslında senin hiç ben olmadığını ve bendeki senin de sen olmadığını...

 

Haydi söyle şimdi ey eski sevgili...

Hangi gün, hangi gece, hangi kış, hangi yazı getirebilirsin bana geri? Senle geçen zamanları değil, sensiz geçen zamanlarımı geri var bana elinden geliyorsa... Ancak öyle onarabilirsin kalbimi. Farkındaysan yeniden kazanabilirsin kalbimi demiyorum, sadece onarabilirsin diyorum; tabi o da dilersen. Eski yerini çoktan doldurdum ben kendimle, sana yer kalmadı bu minicik kalbimde.

 

Bu geceden sonra yitip gittim ellerinden ey eski sevgili... 

Benim senden gittiğimi kabullenmem çok zamanımı aldı, çok direndim, itiraf etmekten çekindim. Fakat pes ettim, teslim ettim kendimi yarınıma. Ben bile bu haldeyken; senin o yıkılmaz sandığın aşkımın yerinde yeller estiğini fark ettiğinde sen ne hale geleceksin kim bilir? Aslında ne var biliyor musun? Hiç de umurumda değil artık senin ne hale geleceğin, ne kadar acı çekeceğin... Sadece ben varım, sadece ben; içimde senin olmadığın!

 

Sorma bana ey eski sevgili... 

Ne oldu sana, nerde benim aşık olduğum o kız deme. Kim çaldı kalbini, kim unutturdu sana bizi deme sakın. Düne dön, aynaya bak... Sen yaptın tüm bunları! Uzanabilecek misin aynadaki aksinde gözlerinde yer bırakmadığın bana? Şimdi avaz avaz haykırma sırası bende: "Elveda sana!"

 

Boşa çırpınacaksın ey eski sevgili...

Boşa yaşayacaksın bundan sonra geçecek günlerini ey sevgili...

Ben yokum ve olmayacağım bir daha eskisi gibi. Bu geceden sonra ağzınla kuş tutsan dönmeyeceğim sana geri!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 11
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 441
Kayıt tarihi
: 04.04.11
 
 

*** ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster