Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Mart '16

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
32
 

Ey PKK milleti öldürmekle bitiremezsin, bu işin sonunu getiremezsin

Ey PKK milleti öldürmekle bitiremezsin, bu işin sonunu getiremezsin
 

Bu ülkede sana lanet okumayan belki de tek Türk benim… TC’nin de hataları olduğu için. Suç tamamen bir tarafta değilse beddua paylaştırılır.

Böyle düşünüyor olmam seni yanıltmasın, canavarlığını her daim haykırdım. Bağımsızlık peşindeysen devlete karşı gelinir, askerle savaşılır. Devlete gücün yetmedi de masum halka mı yöneldin? Taş atan Filistinli çocuğu alnından vuran İsrail askeri gibisin.

Kürdistan bayrağı masum insanların kanıyla mı süslenecek? Ne güzel olur değil mi kanlı bayrak. Öldürdüğün bebeklerin resmini de koyarsın artık!

Ölümleri onayladığımı zannetme, senin cenazelerine de sahip çıktım. Oysa katildiler, köpek leşi gibi paylaşıldı facebooklarda, yine de ben katildiler ama insandılar dedim. Sizin yüzünüzden hain damgası yedim!

Ama şimdi mazeretiniz yok. Size acımasız davrandığını düşündüğüm TC masum kaldı. Ben asla kahrolsun PKK demedim. Ama şimdi diyorum, kahrolsun PKK!

Ve şimdi öldürmeye başladın… Asker polis sivillerin içinde zayıf olur malum. Bu zafiyetten yararlanacaksın o da malum. Ama o zaman “PKK terör örgütü değil” diyenler böyle demeyecekler. İtibarın var mı bilmiyorum ama itibar kaybedeceksin. PKK terör örgütü değil diyenler ihtimal ki seni destekler, desteklemeyecekler; masum sivilleri öldürenleri kim destekler!

NAHİDE ÇELEBİ bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Çok güzel bir başlık. Bu Milleti PKK öldürmekle bitiremez. Nice milletler bizi bitiremedi bir avuç PKK mı bitirecek. Selamlar esen kalınız.NAHİDE ÇELEBİ

NAHİDE ÇELEBİ 
 20.03.2016 7:41
Cevap :
Sağ ol, selamlar.  20.03.2016 14:36
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 5773
Toplam yorum
: 14545
Toplam mesaj
: 282
Ort. okunma sayısı
: 639
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster