Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Blog yazarlığı, internet günlüğü. İnsanları tanımaya meraklı biri olarak hoşuma gidiyor düşüncemi ve düşünceleri paylaşmak.  Yalnızlık, dağlar, o gün ne gelirse onu yapmak, plansızlık, düzensizlik,  dağınıklık, vs vs. vs....beni ben yapan şey bunlar galiba..

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kendim ettim, kendim buldum

İşte böyledir hayat tercihler arasında karar verirsin ve hayatın o tarafa doğru gider, şekillenir. Hep öyle olmaz mı? Sizde bu tercihinizde kendi istediğiniz değil çevrenizdeki insanların size öngördùğü tercihi yapmışsınız. Belkide sizde istiyordunuz, içinizde bu konuda hiç istek olmasa yönelmezsiniz bu tercihe, maddi kazançta bu istekte bir nedendir. Hayırlı olsun, klasik laftïr. Hiç sevmem. Umarım sizi mutlu eder bu karar. Yazı yazmayı bırakmayın, sizi mutlu eden şeyleri yapın.

19 Ekim 2013 22:03
Ey! Türk erkeği

"sizin güçlü kadından anladığınız her işinizi yapan ve sorumluluklarınızı üstüne yıkabileceğiniz kadın modelidir." ne kadar doğru söylediniz. karısıyla övünen adam bu şekliyle övünür işte. ah kafam niye bu kadar geç tanıdım erkekleri. özellikle de kocamı.

26 Ağustos 2013 13:40
Yaz yağmuru

Evet yazı guzel, ruh halinizi anlatıyor bize. Hep bu ruh halinde olun bu yazıları yazmak icin. Cevrenizdekiler her ne kadar yakınsa da, bu gibi yazılar başka türlü yazılmaz.

15 Temmuz 2013 21:46
 
Toplam blog
: 5
Toplam yorum
: 16
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 181
Kayıt tarihi
: 30.09.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Bu dahil bütün genellemeler yanlıştır. F.NİETZSCHE