Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Kasım '09

 
Kategori
Futbol
Okunma Sayısı
333
 

F.Bahçe kulübünde rezalet diz boyunu geçti

Kamuoyu günlerdir F.Bahçe Köşe Yazarı ve Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü Ercan Saatçi ile sözde müzik adamı Metin Özülkü'nün FB TV'de yaptıkları program sırasında G.Saray aleyhine ettikleri küfürlerin görüntüleriyle çalkalanırken ne Ercan Saatçi ne de Metin Özülkü ortalıklarda gözükmüyorlar. Hürriyet gazetesi spor sayfası aracılığıyla bir özür bile dilemediler. Bu durum zaten onların F.Bahçeli kimlikleri ve kişiliklerinin ne durumda olduğunun göstergesi. Bu saatten sonra özür dileseler de (ki özür dileyeceklerini sanmıyorum) artık anlamı yok.

Diğer yandan FB TV'de program yapan bu iki medeniyet dışı ve spor ahlakından uzak şahsiyetin program yapması ile ilgili olarak bizler Fenerbahçe Kulübünden bir açıklama bekledik durduk. İstedik ki Türk futbolunun önde gelen kulübü, asırlık F.Bahçe camiası bir açıklama yaparak bünyelerinde yaptıkları program sırasında meydana gelen bu esef verici olaydan dolayı "sorumlular hakkında gerekli işlemi başlattık" desinler. Biz bu beklentiler peşinde koşa duralım, asırlık F.Bahçe camiası bugün çok daha büyük bir skandala imza attı. FB TV'deki olay yüzünden gerekli işlemi yapmalarını beklediğimiz F.Bahçe camiası skandal bir açıklama yaparak aşağıdaki söylemde bulundular:

''FB TV'den bu görüntüler yetkililerin bilgisi dışında gizlice alınmış, bir başka deyişle hırsızlık yoluyla kurum dışına çıkarılmıştır. FB TV'den çalınan söz konusu video görüntülerinin çeşitli internet sitelerinde veya farklı televizyon kuruluşlarında yayınlanmasında Fenerbahçe Spor Kulübü'nün veya FBTV'nin herhangi bir dahli bulunmamaktadır.''

Yani "Bizler FB TV olarak çekilmiş olan görüntülerden üzüntü duyduk ve camiamıza bunu yakıştıramadık" demeleri gerekirken, görüntüleri dışarı çıkaranları suçluyorlar. El insaf diyorum. Pes diyorum. Asırlık F.Bahçe'ye "yuh" diyorum.

Demek ki sizler bu söylenenlerden dolayı pişmanlık ve üzüntü duymuyorsunuz. Yani bundan sonra da bu tip küfürler devam edecek diyorsunuz. Bravo!... F.Bahçe'nin ne durumda olduğunu dosta düşmana birkez daha gösterdiniz.

Sayın Aziz Yıldırım'ın spor ahlakından ne derece uzak olduğunu geçen yazımda yazmıştım. Bu olay bunu bir kez daha kanıtladı. F.Bahçe'nin ve yönetiminin ne durumda olduğunu artık herkes bilsin ve ona göre hareket etsin.

F.Bahçelilik bir ayrıcalık değil, bir utançtır bence...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 74
Toplam yorum
: 69
Toplam mesaj
: 17
Ort. okunma sayısı
: 2727
Kayıt tarihi
: 09.04.07
 
 

On yıldan fazla süredir reklam ve halkla ilişkiler sektörü ile internet ortamında medya sektöründe h..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster