Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Ocak '15

 
Kategori
İnternet
Okunma Sayısı
348
 

Facebook tüm önyargıları yıktı geçti.

Facebook tüm önyargıları yıktı geçti.
 

TEKNOLOJİ VE BİLİMDEN FAYDALANMAMAK EN BÜYÜK CEHALETTİR. MUASSIR MEDENİYETLER SEVİYESİNİN ÜZERİNE ÇIKMAK İÇİN BİLİM VE FENLE BÜTÜNLEŞMELİ VE DÜNYANIN TEK SÜPER GÜCÜ BİZ OLMALIYIZ. HEDEFİ 12 DEN VUR


Facebook; dönemin en önemli gelişme ve ilerleme gösteren sosyal ağlarının başında gelmektedir. Bu ağı kuranlar bu kadar geniş bir kitleye hitap edeceklerini, ne kadar tahmin edebilmişlerdir.  Onlar için muhakkak sonuç gerçekten çok mükemmel olmuştur. Facebook; tüm insanlığa  veya Dünyaya çok ama çok büyük armağan olmanın yanında, süper bir gelişim  ve değişim sağlamıştır. Bu gelişim; İnternetin gücü veya desteği ile birleşerek, kendisini zirveye ulaştırmıştır. 
 
Facebook sayesinde; Dünyanın her yerinde yaşayan insanlar değişik değişik  kişilerle, hemen hemen her konuda fikir alışverişinde bulunmakta, hatta bu kurulan iyi iletişim sonucu evlilikler bile olmaktadır. İnsanlar için çok önemli bir süreç başlatmıştır. İnsanlar; Facebook'ta her türlü özelini hiç çekinmeden arkadaşları, çevresi, ailesi, tanıdıkları ile paylaşır. Öyle ki; Facebook sayesinde insanlara ulaştırmak istediği her türlü etkinlik ve organizasyonu her an haber verebilme imkanı oldukça çoktur. Özellikle; ilkokuldan başlayarak tüm hayatına giren arkadaşlarının hepsinin  bulunmasında veya onlara bir şekilde ulaşmada faydası oldukça çoktur.
 
Facebook'ta kullanım çok kolay olup, içerisinde bir çok değişik aktivite ve fonksiyonel işlevler barındırır. Bunların en başında da tabii ki insanlarla yapılan paylaşımlar çok dikkat çekicidir. İnsanlar birbirleri ile paylaşım yaparken özel hayatlarından, gündelik işlerinden, değişik doğa manzaralarından, merhamet abidesi bir çok canlının resimlerini, İnternet ortamında, face sayesinde arkadaş olduğu kişilerle veya eğer kişinin facabook'u herkese açık ise facebook kullanan insanların çok rahat görebildikleri bir ortama dönüşür. Bunlar bulunmaz nimet seviyesindedir. Bu özellikler; insanların gelişimi açısından çok ama çok mükemmel örnek teşkil eder. İnsanlar bu paylaşımlar, yorumlar, mesajlarla kültürel bir zenginliğe ulaşabilmekte bir çok şeyi internet veya facebook sayesinde öğrenebilmektedirler. 
 
Facebook'u hakkıyla kullanabilenler için bu teknoloji harikası bulunmaz bir değer teşkil eder. Bu değerlerin yani teknoloji ve Bilim harikası nimetlerin kadrini,  kıymetini çok iyi bilmeli ve bu harika nimetten  tüm insanlığın çok ama çok iyi nasiplenmesi gerek ve şarttır.  Biz Türklerinde her yönden ama her yönden  kendimizi tam anlamıyla geliştirerek;  Dünyanın tek süper gücü olmamız acilen, çok ama çok acil şart ve kaçınılmaz zarurettir.  Çünkü;  bizler Büyük ve  Aziz Türk milletiyiz.  Bizim damarlarımızda asil Türk baş buğlarının kanları dolaşmaktadır. Bizler; Fatih'in, Osman Gazi Han'ın, Yavuz'un, Kanuni'nin, Oğuz Han'ın, Timüçin'in (Cengiz Han'ın), Timurlenk'in, Yıldırım Han'ın ve daha nice nice burada sayamadığımız saygıların en güzelini hak eden,  büyük Türk hakanlarının, Padişahlarının, Sultanlarının, bey ve paşalarının öz be öz has evlatlarıyız.  Bizler her zaman onları kendimize rehber ve lider olarak örnek almaya tüm gücümüzle gayret etmeliyiz. İşte bu şekilde hareket ettiğimiz takdirde; Dünyanın 1 numarası oluruz. Bu bizim için kaçınılmaz bir gerçektir. Her zaman  Hedefi 12 den vurmak tek amaçtır. Her zaman her yerde TEK Hedef; Dünyanın Lideri olmaktır. 
 
Eyyy !!!! TÜRK UYAN KENDİNE GEL!!! BAK GÖR Kİ!!! ŞEHİTLERİN VE GAZİLERİN, BAŞTA PEYGAMBERİMİZİN (S.A.V.), DİĞER TÜM PEYGAMBERLERİN VE TÜM ULULARIN MÜBAREK GÖZLERİ ÜZERİNDE !!!! SİLKİN VE ARTIK DÜNYAYA HAKİM OL!!!!  İLİMDE,  FENDE,  BİLİM VE TEKNOLOJİ DE HAKİMİYETİ TEK BAŞINA ELİNE AL.  SEN BUNU BAŞARACAK GÜÇTESİN !!! ÇÜNKÜ SEN ASİL TÜRK MİLLETİSİN.  HAYDİ DİRİLİŞE !!!!!!     

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 94
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1646
Kayıt tarihi
: 20.06.14
 
 

Üniversite, Kamu Yönetimi, Yerel Yönetimler, Çalışan, İyi bir kariyer sahibi olmak, Kitap okuma, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster