Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Ağustos '19

 
Kategori
Kitap
Okunma Sayısı
48
 

Fantastik ve Bilim Kurgu

Fantastik kitap okuyucusu musunuz? Bilimkurgu ve fantastik bilimi seviyor musunuz? Bana gizem lazım bir de şifreleri çözebileceğim türden bir sır olursa memnun olurum mu diyorsunuz? Çözmekte zorlanacağınız, matematik kodlarla yazılan kriptolu kitap serisi.

İşte size keyif alabileceğiniz, beyin hücrelerinizin bayram edeceği türden lezzetli bir kitap serisi. 23 Gizemini taşıyan kadim zamanlarla günümüzde ve gelecekte geçen dört kitap:

Tor, Visaiti Thri, Kayıp ve Uthra / Demos Yayınları

Kitabın kahramanı Neşa, başarılı bir iş kadını. Çok uzak bir şehirden gelen iş teklifini değerlendirmek üzere haritadan bakarak gittiği bir kasaba. Tüm gizem burada başlıyor. Daha evvel hiç haberdar olmadığı bu kasabada, yüzyılar önce yaşamış olabileceğine dair hatırlamalar yaşıyor. Ne olduğunu anlamaya çalışırken, gizemli bir ziyaretçi Neşa’nın tüm hayatını değiştiriyor. Bir yandan iş hayatını düzenlemeye çalışırken, bir yandan da  kendisine verilen kriptoları takibe başlıyor. Birçok ipucuna ulaşıyor. Anadolu topraklarından Güney Afrika’ya uzanan fantastik bir macera. Neşa kadim zamanlarla günümüz arasında yaşadığı gelgitleri gelecekte yaşadığı gizemli dünyaya taşıyor. Günümüzden 20 yıl sonrasında yaşanacak  olan ütopik dünya. Tor, Visaiti Thri, Kayıp ve Uthra kitapları bizi fantastik ve bilimkurgu dünyasının kapılarını aralıyor.

Okuyucularını şoke eden, dehşete düşüren akıl almaz kurgusu ile, geleceğin insanlarına hediye edilen bir takım kripto bilgileri ile Tor, Visaiti Thri, Kayıp ve Uthra okunmak üzere sizleri bekliyor.

Tor Kitabı gerçek hayattan kurgulanan fantastik ve sürükleyici bir öykü.

Özellikle Visaiti Thri kitabı bir takım matematiksel şifrelerle kaleme alındı. İçerdiği bilgiler manevi boyuttan sizlerin hayallerinizi süsleyecek  nitelikte.

Kayıp kitabında kendinizden çok şey bulacaksınız. Ormanda kaybolan ve binlerce kilometre uzaklıktaki Kudüs şehrinde yeniden ortaya çıkan bir adamın ve aynı anda Kadim zamanlarda yaşamış bir Tanrı Kral’ın fantastik öyküsü. Neşa ile bağlantısını kurmak size kalıyor.

Uthra kitabı, tam bir bilimkurgu, fantastik bilim ve bir takım kriptolar içeriyor. Geleceğin insanlığı için özel kaleme alındı. Bir takım şifreler ve kodlarla yazıldı. Bunlar okuyucunun beyninde bazı noktaları açacak ve genleri vasıtasıyla geleceğin insanlığına aktarılacak. İşte o kitapta, geleceğin  bilimine faydalı olacak çok bilgiler saklı. Bulmak size kalmış. Geleceğe bir yardımım olsun diyorsanız bu kitabı mutlaka okuyun.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 68
Toplam yorum
: 14
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 188
Kayıt tarihi
: 03.12.16
 
 

12 Mayıs 1971 yılında İzmir/Türkiye'de doğdu. Kevser Yeşiltaş, Tasavvuf, Gizemcilik, Ezoterizm,..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster