Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Haziran '13

 
Kategori
Eğitim
Okunma Sayısı
196
 

Farklı olaylara okumadan yorum getiremezsiniz.

Farklı olaylara okumadan yorum getiremezsiniz.
 

Farklı olaylara okumadan yorum getiremezsiniz.


   Okumak yani görmediklerimizi ,bilmediklerimizi öğrenmek  hayatta gördüklerimiz belli miktardadır.Ancak, okumak ile görmediğiniz yerlerde olursunuz.Okumanın yakınlığı  aslında en ön sırada olmalıdır.Farklı şeyleri önceden kitaplardan öğrenin ,sonra görmeye çalışın.Azminizide etkileyecektir okumak.Okumayan insanları takip edin bakın kafaları etrafında gördüklerindedir bu yüzden etraftakilerle çoğunlukla gereksiz yere uğraşırlar.

     İnsanın okuduğu şey benliğine işler. Okumak ,insana olgunluk kazandırır."Hatta insan zekasına ket vuran  her türlü engeli ,iyi seçilmiş eserler okumakla ortadan kaldırabilir.ku

      Okumak insanı ruh ve beyin olarak geliştirir.Olaylara bakış açımız değişir.Çevremizdeki olan bitenleri daha kavrar ve değerlendirmemiz ona göre değişir.Okumak insanın yaşam biçiminin şekillenmesinde etkili olur.

Okumak her kitaba ihtiyaç gözüyle bakmayla başlar.İhtiyacınızı gidermek için okumak hayata anlam ve daha fazla istek katacaktır.Okuyan düşünür ve düşündüğünü ifade eder.

   Hayatı başka insanlardan öğrenmek yerine Kitaplardan öğrenmeye çalışın .Kitapların yüzyıllar boyunca geçirdiği değişimler sonuçlara daha çok yaklaşmanızı sağlayacaktır.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 285
Toplam yorum
: 189
Toplam mesaj
: 66
Ort. okunma sayısı
: 4000
Kayıt tarihi
: 17.07.06
 
 

      Üniversiteyi Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesinde Fizik öğretmenliği bölümünden..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster