Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Ekim '08

 
Kategori
Futbol
Okunma Sayısı
685
 

Fatih Terim ve Mustafa Denizli

Fatih Terim ve Mustafa Denizli
 

Fatih TERİM ile Mustafa DENİZLİ Rekabeti Yaşanıyor. .Flaş Haber..

Türk Futboluna son dönemde damgasını vuran teknik direktörlerin başında Fatih Terim ile Mustafa Denizli gelmektedirler. Özellikle bu başarılı iki teknik direktör gizli bir rekabet içindedirler.
Fatih Terim Milli Takımda başarılı olurken, Galatasaray takımında UEFA kupasını kazanarak, Türk teknik direktörler arasında hiç elde edilememiş bir başarıyı yakalamıştır. Mustafa Denizli bu başarının gerisinde kalmıştır.
Fakat Mustafa Denizli'nin eline son dönemde çok önemli bir koz geçmiştir. Bu koz, Beşiktaş takımının başına geçerek tarihi bir fırsat yakalamış olan Mustafa Denizli, eğer Beşiktaş'ı şampiyon yaparsa, üç büyüklerde de şampiyonluk yaşayan ilk Türk teknik direktör olacaktır. Bu başarıyı yakalaması durumunda Fatih TERİM ile arasındaki tatlı rekabette skoru beraberliğe getirme şansını yakalamış olacaktır.
Fatih TERİM UEFA kupasını kazanan tek Türk teknik direktör olurken, Mustafa Denizli ise, üç büyükleri şampiyon yapan ilk Türk Teknik direktör olursa, bu yarışın sonunda lider olarak, birinciliğe hangisi oturur pek bilemiyorum. Merakla Mustafa Denizli nin Beşiktaş macerasının sonucunu bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla. Toprak Sarı

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Türk futbolunun hali zaten burdan geliyor. Önüne gelenin 3-7 attığı takımı bile yenemiyoruz ama F.Terim başarılı antrenör. Son zamanlarda İran dışında takım bulamayan M.Denizli başarılı. Hadi canım sizde. Eğer bu ikisi çağdaş futboldan zerre kadar anlıyorlarsa bende Einstein'ım.Hani bir laf varya koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman çelebi derlermiş o misal.Saygılar.

Ali İhsan UĞUZ 
 17.10.2008 17:01
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 146
Toplam yorum
: 213
Toplam mesaj
: 23
Ort. okunma sayısı
: 811
Kayıt tarihi
: 14.09.08
 
 

Ben ticaretle uğraşan biriyim. Hobilerim arasında felsefe, sinema özellikle türk sineması, spor ö..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster