Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Gündeliğin akışını, yaşanmışı, gezilip görülmüşü veya okunmuşu paylaşmak istiyorum. Eleştirilerinizi bekliyorum. Sağlık, sıhhat ve afiyetle.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Susmayan Generaller ve susturulan Emekli Paşa..

Elinize, kolunuza, kafaniza saglik! Bu cok manidar yaziniz icin sonsuz tesekurler sunarim.. Saygilar..

01 Ağustos 2011 14:49
Aşkograf

Mehmet Bey ~ Elinize kolunuza kaleminize saglik. Beyninize guc kuvvet :) Yazilarinizin tadi bi baska. Diger yorumcularin dedigine katiliyorum, tarziniz farkli. Farkediliyor! Yazilarinizda diliniz yumusak, icerik derinlikli, anlamli ve bilgilendirici. Okumak bir zevk! Dipnot: Size ait akograf cok manidar!

06 Temmuz 2011 22:01
Fena Halde 2 Yaş Sendromu

Öncelikle, 2 yaşındaki çocuğunuz bağımsız olmayı öğreniyor, tek başına düşünmeye çalışıyor ve duygularını gösterme çabasında. Tıpkı kocanız gibi!! Böyle durumlarda kocanıza nasıl davranıyorsanız, iki yaşındakine de öyle davarnın. Göreceksiniz işe yarayacak. Zaten kocalarımıza da çocuklarımıza da göstermememiz gereken şey bolca ilgidir. Bir de onların şevkini hiç kırmamamalıyız ve mutemadiyen öğretmeliyiz!!! Benim iki kuruşluk düşüncelerim: Vızırtı ve cızırtı başlayınca duymamazlıktan görmemezlikten gelmek bir süre işe yararyabilir. Biraz kendi haline bırakıldıklarında "hep ben hep ben, hep bana hep bana" dışında birşeyler düşünüp üretebilirler. Seçenek vermek birçok kez işe yarar: Mavi boyayı mı kullanalım? Kırmızıyı mı? Kurabiye mi yemek istersin? Simit mi? Üzüm suyu mu içersin? Elma mı? (Kocaya: Doğum günü kıyafetimi mi giyeyim? Hemşire mi olayım?) gibi... Kocalarımız da iki yaşındaki çocuklarımız da seçeneklerden hoşlanarak büyüyor.

02 Haziran 2011 22:58
 
Toplam blog
: 41
Toplam yorum
: 98
Toplam mesaj
: 25
Ort. okunma sayısı
: 2544
Kayıt tarihi
: 25.03.09
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster