Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Şubat '13

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
2517
 

Fenerbahçeliler uyanın, görev sizin!

Fenerbahçeliler uyanın, görev sizin!
 

Bate maçında dışarıdan atılan bir yanıcı fişek sahada oyunun durmasına sebep oldu ve ceza geldi.

UEFA, Sarı-Lacivertliler’e önce 1 yıl men cezası verdi, ardından 2 yıl erteledi. Olayların tekrarı halinde Avrupa kapısı kapanacak.

Aynı olaylar sebebiyle Plzen ile Kadıköy’deki karşılaşma yine seyircisiz oynanacak. Çeyrek final öncesinde Fenerbahçe, Saracoğlu’nun muhteşem atmosferinden mahrum kalacak.

Bunların sebebini düşün gerçek Fenerbahçeli. Eğer bunları heyecanlı bir taraftarın istemeden yaptığını sanıyorsanız sanırım çok safsınız.

Bütün bu tezgâh 3 Temmuz kepazeliğinin birileri için yeterli olmadığı intibası uyandırıyor. Öyle hissediliyor ki birileri hala Fenerbahçe’yi parçalayıp yok etmeye çalışıyor. Soru şudur. İzin verecek misiniz? Saha dışında asayişten sorumlu olanlar yanıcı maddeyi atanı hâkim önüne çıkarmıyorsa iş sana kalıyor.

İşte UEFA açıkladı. Cezalı duruma düştü takımınız. Bir daha tekrarı 3 Temmuz’cuları çok mutlu edecektir. Biliyorsunuz ki maçlara yanıcı madde sokmak, sahaya yabancı madde atmak yasak. Bundan sonra siz belki yapmayacaksınız. Ama Fenerbahçe forması giymiş birileri yapacaklardır. Hem de her fırsatta deneyeceklerdir.

Sıra sende taraftar. Takımını seviyorsan bunlara sen izin vermeyeceksin.

İzmir 2013-02-28

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Merhaba Osman Bey. Fenerbahçe'nin emeğine saygı göstermeyen liboşlar, bu eylemin baş sorumlularıdır. Selamlar...

Mesut KARİP 
 12.03.2013 13:12
Cevap :
Merhaba Mesut bey, Aptallar feneri daha bir kenetlediklerinin farkında değiller. Saygı ve selamlar...  12.03.2013 19:08
 

Sayın İzmirli; yazınızı okuyunca KOMPLO TEORİSİ aklıma geldi.Ama bu kadar suçlayıcı, bir o kadar da uçlarda bir teori fazla duymadım. Bir takımın taraftarı mı saha dışından takımını desteklemek için stada gider yoksa başka bir takımın taraftarı mı ? Teknoloji o kadar gelişmiş, her yer MOBESELERLE kaplanmışken bunu yapan biri bulunamıyor diye BAŞKA BİRİLERİNİ suçlamak ne kadar doğru ? Siz bunu FENERBAHÇE'Lİ BİR TARAFTAR YAPMADI DİYORSUNUZ. Peki buna bir kanıtınız varmı ? Yok.. Bir maç sonrası stadın hemen yanındaki BENZİN İSTASYONUNU YAKMAYA ÇALIŞAN, benzin istasyonunda terör estiren insanlarda mı başka bir takımın taraftarı idiler..Yüzlerce, binlerce insanın ölümüne yol açacak bir eylemi yapmaya cüret edenler acaba neden bir yanıcı fişeği stada atmasınlar ?? Bence yazınız da öne çıkan unsur şu olmalıydı. Bu alçaklığı yapanı, atacağı her gol, her galibiyet ile TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN puan almasına engel olan, kendini taraftar zanneden pisliği yakalayın demeliydiniz.

UĞUR BOZDOĞAN 
 01.03.2013 11:08
Cevap :
Merhaba, Söylediğimiz şey aynı. Etraf kamera dolu iken bu kendini bilmez yakalanmıyorsa bu iş kasıtlı demektir. Saha olayı nedeni ile seyircisiz bir maç oynanıyorken sahaya paraşütle yanıcı madde atan kusura bakmayın ama taraftar falan değildir. Bu tür ahlaksızları polis önlemiyorsa bundan sonra bu işi taraftar yapmalıdır. Saygı ve selamlar...  02.03.2013 2:24
 

Yuh artık .Gökten düşen havai fişek için Fenerbahçe'ye Avrupa Kupalarından men cezası verdi. Kimin fişeklediği bilinmeyen bir havai lambanın bedelini yine sevdamız çekecek. Bu bir ilk olacak seyircisiz maçta seyircisiz oynama cezası. Ya bu Kabir azabından beter ya. Bu Takım işte bu yüzden büyük. Etrafı ahtapot gibi düşmanlarca sarılsa da ve içerden dinamitlere odaklansa da, yine ayakta yine ayakta yine ayaktaaaaa... İçerde 3 Temmuzcular, Dışarda Platiniciler bakalım bu yaşam musabakasını kim kazanacak.Yanlız o havai fişeği sallayanı bulup derhal askere almalı bu beter bir isabettir Allah aşkına ...havancımısın be mübarek... UEFA Bize yine Faul yaptı. Tahammülden cinayet gibi bir karar bu. İçerde 3 Temmuz Simsarları Dışarıda Platiniciler… Bu Platini denen futbolun doğasına aykırı adamın kafasında yine birkaç platin eksilmiş durumda anlaşılan.Bizde tahta eksikliği olur ama bu platin işi maazallah pahalı bir hastalık ,ithal malı Kimin attığı nereden ve nasıl ve ne maksatla atıldığı bir fişek için, hemen kendini fişeklemiş ve karakalem bir tablo ortaya sunmuş. Yani dünya yuvarlak olmasa ve teknoloji bu kadar ileride olmasa ve bizler Avrupa’dan Dünyadan maçlar izlemesek, hemen kanacağız bu kararın nedenine . Ama biz o büyülü kutudan ne maçlar izledik de dudağımız uçukladı ama yine MEN falan olmadık.Söz konusu Fenerbahçe ise heMEN!!!... CAS sürecinin intikamları her fırsatta alınmaya çalışılıyor bu apaçık ortada. Bu nasıl bir tek dişi kalmış bir ejderhadır ki sürekli bizi ısırmakta? Ülkenin ali menfaatleri için haklı olduğun davadan vaz geçersen ömür boyu bunun diyetini böyle çekersin. Maç saati dolu yağsa yine bize seyircisiz maç oynama cezası verilmezse bende bişey bilmiyorum.Fenerbahçenin maçları meteorolijiye göre oynansın artık ya da stadın tamamı kapansın. Zaten bu Gidişle maçlarımızı kapalı cezaevi formatında ki binalarda oynamaya başlayacağız. ( F)ENERBAHÇE TİPİ KAPALI STAT EVİ ... Son düdüğe kadar...İnadına...

Cumhur Milletoğlu 
 01.03.2013 8:39
Cevap :
Merhaba, içte ve dışta Fenerbahhçe düşmanları faaliyette. Bu takıma PARA KAYBETTİRECEK AMA ŞAMPİYONLUĞU GETİRECEKTİR SANIRIM. Bundan sonra kulübe zarar verecek davranışta bulunulmasına taraftar karşı çıkmalıdır. Polisten hayır yok. saygı ve selamlar...  02.03.2013 2:27
 

PLATİNİNİN KAFASINDAN BİR KAÇ PLATİN EKSİLDİ...YİNE!!!!

Cumhur Milletoğlu 
 28.02.2013 17:30
Cevap :
Merhaba, Bu UEFA gerçekten cıvıttı. Bir şeyler yapmak lazım. Saygı ve selamlar...  28.02.2013 20:25
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1508
Toplam yorum
: 5843
Toplam mesaj
: 265
Ort. okunma sayısı
: 1657
Kayıt tarihi
: 16.07.08
 
 

Yetmişiki yaşında iki çocuk ve iki torun sahibi bir erkeğim.. Lise mezunuyum. Uzun yıllar esnaflı..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster