Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Şubat '15

 
Kategori
Dekorasyon
 

FENG SHUİ DEKORASYONU İLE HAYATINIZIN AŞKINI BULUN

FENG SHUİ DEKORASYONU İLE HAYATINIZIN AŞKINI BULUN
 

Ask ... Sevgi kuramının kurucusu psikanalist Eric Fromm '' insanlığın sorunlarına en iyi yanıt ,yaratıcılıkla sevmeyi ise bir sanat '' olarak tanımlar .Hani o avucunuzun içini terleten , O varsa   herşey tamam dediğimiz ,çoğu zaman kendinizden emin olduğunuz herşeyi yerle bir eden aşk ..

Aşk dediğimiz şey planlı ve proğramlı yaşanabilicek bir duygu değildir .Ama hayatımızı doğru enerjilerle yönlendirmek ,doğru düşünce sistemini benliğimize kabul ettirerek yaşamak bir çok şeyi degiştirir. İşte tam bu noktada sizlere yüzyıllardır uygulanan feng shui felsefesi ve enerji yönlendirmesiyle aşkı hayatımıza nasıl çekebiliriz bunu anlatacağım.

Yaşam alanlarınızda uygulayacağınız feng shui  dekorasyonu ile hayatınızın aşkını bulmanız için vereceğim ipuçlarına dikkat etmenizi öneririrm.

*Gül feng shui için aşkı temsil eder .Evinizde kullandığınız parfüm esansını gül aramolı seçmeniz ilk olarak enerjinizi tazeliyecektir...

*Yatak odanızda kırmızıya yer açın .Kırmızı yatak örtüsü ,kırmızı mum ,kırmızı bir puf ortamın enerjisini değiştireceği gibi aşk enerjisini aktive edicektir.

*Yatak odanızda her aksesuar ve objenin mutlaka çift olmasına dikkat edin .Eski ilişkinizden kalan hiçbirşeyi evinizde özellikle yatk odanızda bulundurmayın .

*Yatak odanızda elektronik eşyalar bulundurmayın . Odanızı temiz ve taze oksijene ihtiyacı olduğunu asla unutmayın.Havalandırın .

*Yatak odanızdaki gereksiz yığınlar eşyalar hayatınıza gereksiz insanları çeker. Taşımamanız gereken yükleri omuzlarınıza yükler .Bunu istemezsiniz değil mi ?

*Yatak başınızı mutlaka  saglam bir duvara dayamayı unutmayın  . Aşk enerjinizi düzenleyecek en iyi uygulamalardan biri yatak başınızdaki duvara hayalinizdeki aşkı temsil eden bir görsel Ya da tablo asın .Sonuçlarınıza inanamıyacaksınız .

Feng shui dekorasyonu ile hayatınıza aşkı çekmek için bu ipuçlarından başlayın. Değişimi gözlemleyin ,yaşayın ,ama benide olan bitenlerden haberdar etmeyi unutmayın :))

Hayatınızın en kıymetli ,en değerli aşkına rastlamanız dileğiyle ,harika bir hafta diliyorum.

Sevgilerimle

İç Mimar Meral Akçay

www.fengshuiakademisi.com
meralakcay1@gmail.com
https://twitter.com/Meral_Akcay
http://instagram.com/icmimar_meralakcay

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 55
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 275
Kayıt tarihi
: 10.02.15
 
 

Meral Akçay Konsept & Mimarlık kurucusu. Mimarlık eğitimini tamamladıktan sonra birçok firmaya pr..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster