Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Aralık '06

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
617
 

Ferdi'ye bir mektup var

Sevgili Ferdi;

Seni tanımıyorum. Ama seni tanımasam bile, şu an başkalarının desteğine ne kadar çok ihtiyacın olduğunu iyi biliyorum. Sen de bu ülkedeki yüzlerce lösemi hastasından sadece bir tanesisin. Ama diğerlerinden bence; çok önemli bir farkın var: Sen, ötekilerden daha şanslısın. Hem de çok daha şanslısın... Adın her gazetenin sayfalarına yazılmasa, televizyonlarda her haber bülteninde yayınlanmasa bile; yine de bizler, hastalığının vahametini çok iyi anlıyoruz. Belki kimse senin çaresizliğinin farkına, kendi başına gelmediği sürece varamaz. Ama biz, farkına varıyoruz.

Sen, bir mücadele veriyorsun: Lösemiyle olan amansız bir mücadele. Biz, bu mücadelende seninle ortak olmak istiyoruz. Belki değersiz kalır; şu anda tüm söylediklerimiz ve iyileşebilmen için yaptıklarımız. Biz bu mücadeleyi seninle beraber veriyoruz. Belki amansız bir savaş bu. Ama hepimiz, bu savaşın sonucunu daha şimdiden biliyoruz:

BİZ KAZANACAĞIZ... SEN KAZANACAKSIN.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

kazanacağız...

Feyhan 
 07.12.2006 21:14
Cevap :
Ferdi'ye olan yoğun desteğimize, lösemi artık daha fazla dayanamayacaktır. Buna tüm kalbimle inanıyorum.  07.12.2006 23:45
 

Hiç merak etmeyin bu savaştan galip çıkan biz olacağız. O çok umutlu, bu olanlardan haberdar, insanların onun için uğraştığını biliyor ve umudunu yitirmiyor. Onun için en önemli şey destek, psikolojik olarak iyi olmazsa olmaz çünkü; para da fayda etmez. Çok teşekkürler desteğiniz için.

Lyssa 
 06.12.2006 17:24
Cevap :
Moral, herşeyin ilacıysa eğer; bu yazıyla birlikte kazanacağı moral, Ferdi'ye yetecektir. Buna inanıyorum.  06.12.2006 19:53
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 265
Toplam yorum
: 373
Toplam mesaj
: 100
Ort. okunma sayısı
: 1315
Kayıt tarihi
: 22.06.06
 
 

1982 yılında İstanbul'da doğdum. Açık Öğretim Fakültesi İşletme Lisans eğitimimi 2005 yılında tam..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster