Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Ekim '18

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
450
 

Fıkralarla Gülelim

Fıkralarla Gülelim
 

Çok bunaldık üzüldük stresler yordu bizleri. Bugün sizlere değişik fıkralar sunuyorum bir an olsun sıkıntıları atıp gülelim lütfen.Yaşamınızdan gülücükler eksik olmasın.  Bol gülücükler efendim.

NAHİDE ÇELEBİ

 

TEMELİN OĞLUNUN KARNESİ

Temel'in karnesindeki zayıfları gören annesi sinirli sinirli Temel'e bağırır: “Ha bu nedur? Geçen yıl sinif birincisudun, bu yıl sonuncu olmişsun! “Temel gayet sakin cevaplar:  “Anacuğum geçen yıl sen çok sevinmiştun bırak bu yıl da başka analar sevinsun da!”

Temel sınavdan çıkan oğluna sordu:  “Uşağum nasi geçti, sorular zor miydi? “Oğlu omzunu silkti ve şahane cevabı verdi: “Yok babacuğum, sorular kolaydi ama cevaplari çok zor idi.”

UNUTKANLIK

Adam doktorun karşısına oturdu. - Durum çok vahim doktor bey, bir dakika önce olan her şeyi unutuveriyorum. “ Peki, niçin hatırlamaya çalışmıyorsun? “ Neyi?”

TABELACI

Adam: “Bizim büyük oğlanın maşallahı var, dedi. Yazdıklarını binlerce kişi okuyor. Diğeri merak etti: “Ne işle meşgul sizin çocuk?” Adam: “Tabelacı” diye cevapladı.

REJİM YAPMAK

Misafir, küçük kıza sordu: “Büyüyüp, annen kadar olunca ne yapacaksın bakalım?”  Küçük kız cevapladı: “Rejim yapacağım teyze.”

MÜSRİF

Kayserili iki arkadaş aralarında konuşurken, biri diğerine karısından dert yandı: “Yahu bizim hanım çok müsrif. Para yetişmiyor. İnanmazsın pazartesi 100 lira istedi. Salı 200 lira, çarşamba 400, dün de 700 lira...” Arkadaşı:  “Acıdım sana vallahi, nereye harcıyormuş bu parayı?”  Adam: “Ne bileyim ben, verdiğim yok” ki.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Günümüz streslerinden bir nebze uzaklaşabilmenin yollarından biri, nükteler, espriler, fıkralar, teşekkürler Nahide hanım, selamlar size...

Yurdagül Alkan 
 19.10.2018 18:24
Cevap :
Sevgili Yurdagül kardeşim günümüzde stres çok fazla fıkralarla biraz gülelim istedim.Değerli yorumunuza çok teşekkür ederim.Selam ve sevgiler.NAHİDE ÇELEBİ  20.10.2018 7:48
 

Kıymetli Nahide Çelebi; Yine birbirinden güzel fıkralarla bizi güldürdünz.Bu fıkralar Erzurum'dan size intikal etmiş.Yine kulaklara sesli küpe olacak fıkralar.Saygılar sunuyorum.Size, kıymetli eşinize sağlık ve mutluluk diliyorum.

Mehmet Burakgazi 
 16.10.2018 21:11
Cevap :
Sayın Burakgazi Değerli Dostum! Sizi fıkralarla güldürdüm ne mutlu bana.Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim.Selam sevgi ve saygılarımız size ve değerli eşinize.Sağlıklı mutlu günler.NAHİDE ÇELEBİ  17.10.2018 15:30
 

Ne çok dersler var alınacak fıkralardan gülerken elinize sağlık Nahide hanımcığım selam sevgilerimle

Cemile Torun 
 14.10.2018 1:02
Cevap :
Can kardeşim Cemile hanım, değerli yorumunuza çok teşekkür ederim.Evet fıkralardan alınacak çok dersler var.Selam ve sevgilerimle öptüm.NAHİDE ÇELEBİ  15.10.2018 11:11
 

:):):) Teşekkürler sevgili öğretmenim:) Allah sizi de güldürsün:)

Halil Güven (Sökeli) 
 13.10.2018 20:02
Cevap :
Sayın Sökeli, yaşamınız daima gülücükler içinde olsun.Değerli yorumunuza çok teşekkür ederim.Selam sevgi ve saygılar.NAHİDE ÇELEBİ  14.10.2018 7:26
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1768
Toplam yorum
: 10814
Toplam mesaj
: 162
Ort. okunma sayısı
: 993
Kayıt tarihi
: 25.11.08
 
 

Erzurum doğumlu, Ankara'da yaşıyor. D.T.C.F mezunu, emekli lise öğretmeni, evli, 2 çocuklu. "İsya..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster