Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Haziran '21

   
  Kategori
  Eğlence - Hobi
  Okunma Sayısı
  139
   

  Film ve Dizi Önerileri

  Neden Film ve Dizi Önerileri Yapıyorum
   
  Bazen yapacak hiçbir şey bulamadığımızda zaman zaman bütün yoğunluklar arasında kendimize ayıracağımız saatleri keyiflendirmek için izleriz. Bazen günde bir sezon dizi izleriz ara sıra de bizi uzun vakit izlemekten soğutacak dizilerle vakit kaybederiz. Bazen heyecanla akıp giden filmin sonunda hayal kırıklığına uğrarız bazen de durağan bir filmin nihayetinde sürprizlerle dumur oluruz. Film biter, bölüm sonlanmış olur arkadaşlara şiddetle izlemelerini tavsiye ederiz; bir de o şekilde bir filme muadil geliriz ki filmin ismini unutmuş şeklinde yaparız.  Film biter “ahhh” der gözlerimizden kalpçikler menfaat; film biter “ohh be, bitti” çekeriz…İşte bir film, bir dizi zamanımızı çöp de edebiliyor bizi mest de edebiliyor
   
  Film ve Dizi Önerileri bloğumda, seyrettiğim film ve dizileri siz keşkeler, ahlar vahlar yaşamayınız diye yorumlamak istedim. Arkadaşlarla “hadi film izleyelim” dedikten sonrasında filmden daha uzun süren o film bulma çabalarını minimuma indirmek istedim. Evet dostlar, ben de iyi ettiğimi düşünüyorum.
   
  Kendim için de film ajandası olmasını planladığım bloğumda aynı filmleri beğenmiş aynı filmlere uyuz olmuş; aynı diziye başladığımıza memnun olmuş aynı diziye lanetler okumuş olmayı temenni ediyorum.
  ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

  Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

   
  Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
  Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
  Toplam blog
  : 1
  Toplam yorum
  : 0
  Toplam mesaj
  : 0
  Ort. okunma sayısı
  : 139
  Kayıt tarihi
  : 08.06.21
   
   

  Hukuki Danışmanlık ..

   
   
  Yazarı paylaş
  • Tümünü göster