Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Markalar ve Pazarlama Kanalları

http://blog.milliyet.com.tr/pazarlamavemarkalar

09 Ağustos '11

 
Kategori
Alışveriş - Moda
Okunma Sayısı
262
 

Fırsat Sektörüne yeni bir bakış açısı

Fırsat Sektörüne yeni bir bakış açısı
 

Trend.im


Bir yandan her gün yenisi çıkan ve birbirinden güzel fırsatlar sunan fırsat siteleri. Ama o kadar fazlalar ki hepsini incelemeniz belki de işinizi kaybetmenize iyi ihtimalle ise işyerinizde üstünüzün size kinayeli bir laf etmesine neden olmakta. Ayrıca e-posta kutunzuda yüzlerce birikmiş fırsat maili..
Fırsat sitelerine üye olurken ne kadar seçici davransanız da, hepsi ilginç ve çekici fırsatları sizlere sunmakta. Mesela ilk başlarda kimimiz dedi ki Şehir Fırsatları bu işi dünya çapında yapıyor sadece ona üye olsak yeter ama bir de baktık ki Yakala.co Hürriyet ve dolayısıyla Doğan grubunu almış arkasına gitti ipad 2 ler =), sonra baktık ki en keyifli ilanlar sloganıyla Şehri Keyif' i gözden kaçırıyoruz. Bu arada sektöre ilk giren firmalardan Grupanya, Markafoni ve tüm diğer başarılı fırsat siteleri.. Burada bu sitelerin isimlerini yazmaya veya okumaya fırsatımız yokken, her bir siteye nasıl ayrı ayrı girelim, nasıl detaylı inceleyelim..  

 

Bu durumda ortaya Trend.im çıktı. şimdi gelin Trend.im' in getirdiği yeniliklere kısaca bakalım.
1- Trend.im, fırsat arama işini sizin için yapar, fırsatları kendi sitesinde toplar ve son olarak bu fırsatları sizin için kategorilere ayırır.  

2- Trend.im üyelik aşamasında sizden belli kategorileri seçmenizi ister ve üye olmanız durumunda posta kutunuza sadece seçtiğiniz kategorideki fırsatları gönderir. Ayrıca üyelik esnasında belirlediğiniz fırsat tercihlerini istediğiniz zaman Trend.im sitesine giriş yaparak değiştirebilirsiniz.  

3- Aldığınız kuponları Trend.im sitesine kaydedebilirsiniz. Evet yanlış duymadınız, bugünlerde fırsat alanların en büyük kabusu aldıkları fırsatları son kullanma tarihinin geçmesi nedeniyle kullanamamalarıdır. Ciddi fırsat alıcıları olmayanlara yalın gelen bu cümle onlarca siteden fırsat alanlar için oldukça zaruri bir durum haline gelmiştir. Trend.im sitesinde kupon hatırlatıcısı oluşturmak için iki yol bulunmaktadır.  

 

 

a- Trend.im' de alacağınız fırsat' a tıkladığınızda, ilanın yer aldığı siteye giderken yukarıda Trend.im' in eklentisini göreceksiniz. Burada Aldım Onu Düğmesine bastığınızda Trend.im hesabınızda da ilanın detayları yer alacak, kupon hatırlatmanız da seçeceğiniz ay/hafta/gün kadar sonra e-posta adresinize gönderilecektir.  

b- Trend.im ile tanışmadan önce aldığınız kuponları manuel olarak sisteme girebilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra kuponlarım menüsünden kupon ekle bölümünü tıklayarak, fırsat kuponunuzu girebilir, yine hatırlatıcı ekleyebilirsiniz. Fırsatı aldığınız site size fırsat çeki çıktısını da soft olarak vermesi durumunda sisteme bu fırsat çekinizi de yükleyebilirsiniz.  

 


Tüm Fırsatlar Gibi Tüm Türkiye de artık Trend.im adresinde.  

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 3
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 299
Kayıt tarihi
: 27.01.09
 
 

Selamlar herkese ben Fatih Kartal. Açıklamaya eğitimimden başlamak gerekirse, Beşiktaş İlköğretim Ok..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster