Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Temmuz '13

 
Kategori
Estetik / Güzellik
Okunma Sayısı
184
 

Fue Tekniği ile saç ekim

Fue Tekniği ile saç ekim
 

Fue Tekniğiyle saç ekimi son yıllarda saç ekiminde değişmez teknik olmaya başladı. Bunun nedenlerine girmeden önce aslında fue tekniğinin ekim yapan doktor ve ekibi için daha çok uğraş verdiren ve daha fazla zaman ayrılarak yapılması gereken bir teknik olduğunu söylemek istiyorum.
Fue Tekniğiyle saç ekimi nin tüm dünya da kullanılmasında ki en önemli sebep, saç ekimini izsiz ve fut tekniğine göre daha doğal sonuçlar vermesidir. Bu ne demek oluyor ? fue tekniği yapılan bir hastada ameliyat sonrasında saç ekimi yapıldığı pek belli olmaz yani doğal sonuç verir. Fut tekniğinde ise mutlaka saç ekimi yaptırıldığı anlaşılır ve belirgin bir iz kalır. Fue tekniğinde saç kökleri teker teker ekilir ve nizamı intizamı daha kolay ve başarılı yapılır.
Fue Tekniğiyle yapılmış saç ekimi en iyi ve en doğal sonuçları verebilir. Burda en büyük etken ekimim yapan ekibin bu işe gösterdiğini titizliktir. Fue tekniği ile saç ekimi artık kabul edilmiş bir yöntem. Kimse ameliyat sonrasında kafasında bir iz kalmasını istemiyor. (İzsiz Saç ekimi hakkında detaylı bilgi için “izsiz saç ekimi” adlı makalemize bakınız.) Bu nedenle estetik cerrahlarında tercih ettiği bir yöntem haline geldi. Fue tekniğ ile yapılan girişimler, ekip açısından daha yorucu olmada, bu tekniği kullanmak istiyoruz.
Fue Tekniğiyle saç ekimi sonrası hastanın memnuniyeti bizim de ekip olarak istekli ve özverili çalışma derecemizi arttırıyor. Her ekim sonrasında hastamızın memnun kalması ve bizi tercih ettiği için memnun olması bizi daha fazla bir aşkla çalışmamızı tetikliyor.
Op Dr Ali Mezdeği
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 179
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1434
Kayıt tarihi
: 24.01.13
 
 

27-Ekim-1973 tarihinde K.Maraş'ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini K.Maraş'ta tamamladı. 1991 y..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster