Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

31 Mayıs '07

 
Kategori
Teknoloji
Okunma Sayısı
584
 

Futbolla ilgili sataşmaya teknolojik cevap..!

Futbolla ilgili sataşmaya teknolojik cevap..!
 

Bilirsiniz daha önceden de bazı yazılarımda söylemiştim; benim futbolla ilgili herhangi bir fanatikliğim yoktur. Her zaman her koşulda doğruyu söylemek gerektiğine inanırım. Ama biri de gelip durup dururken taraftarı olduğum takımla ilgili bana sataşırsa gerekeni de saygımızı yitirmeden yaparız icabında:)

Değişik şirketlerin katıldığı bir akşam yemeğindeyiz. Ehh malum tamamının erkek olduğu bir masada konu öyle ya da böyle dönüp dolaşır futbola gelir bir şekilde. Ben dahil herkes bu sene ligin futbol anlamında pek güzel geçmediğini ve taraftarların pek fazla güzel futbola doymadığını dile getiriyor. En son ben şöyle bir cümleyle konuyu bağlıyorum:

-Valla ben bu durumda Galatasaray' ın Avrupa maçlarının DVD' si takıp biraz keyif yapıyorum. Mazide bile kalsa izlerken mutlu oluyorum.

Dikkat ederseniz burada diğer takımlara en ufak bir sataşma yok. Derken Fenerbahçe taraftarı bir arkadaşımın gülerek:

- Bu kadar canınızı sıkmayın; Fenerbahçe' ninde Türkiye liginde çok güzel maçları var. Size onları verelim; eminim size keyif verir.

Malum ligde ikili maçlardaki üstünlüklerini vurguluyor arkadaş, derken benim cevap gecikmiyor:

-Ben Türkiye ligindeki maçlarla pek ilgilenmiyorum, bunlar beni kesmiyor. Eğer sizin Avrupa maçlarındaki başarılarınızı anlatan bir DVD varsa ona bakarım. Ancak kazandığınız maçlar zannedersem sadece 1.44MB bir diskete sığabilir. Benim düzüstü bilgisayarımda da disket sürücü yok, üzgünüm..:))

Derin bir sessizlik:))


Hoşcakalın..!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

İnce bir cevap, bu cevaba tabi ki susulur Beşir Bey, iyi akşamlar.

Eşit Ağırlık 
 31.05.2007 23:22
 

Beşir bey siz galiba 1999-2000 sezonundan bahsediyorsunuz. Ben o sezonunuzu çok iyi hatırlıyorum. Mükemmeldiniz buna diyeceğim yok. Siz o DVD'leri oturup izleyin ve geçmisi hatırlayın, maziye bak ne kadar da şendiniz. Size bu yakışır. Siz bununla övünün ve gelecekle ilgili çözüm üretmeyin. Bizler Avrupa'dan bir kupa getirmemiz çok yakın ben buna inandım ve devamlı olacak. O zaman da o DVD'lerinizi sakın atmayın ha, belki o günlerde de izlersiniz.

Ahmet Üstündağ 
 31.05.2007 22:42
Cevap :
Ahmet Bey, dediğim gibi ben fanatik değilim. Siz getirdiğiniz zaman onu da zevkle izlerim. Ayrıca her düşüsün bir yükselişi vardır, gün gelir devran döner. Kötüler iyi, iyiler kötü olabilir. Bu arada bizim çıta orada duruyor, yani sözleriniz çok güzel, ama bunu icraate dökmeyince bir anlamı olmuyor. Umarım yaparsınız(?), sizin kadar sevineceğime emin olabilirsiniz. Çünkü her takım bu ülkenin değeridir...  31.05.2007 23:44
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 410
Toplam yorum
: 458
Toplam mesaj
: 89
Ort. okunma sayısı
: 3245
Kayıt tarihi
: 13.04.06
 
 

Bilgisayar, elektronik, internet alanındaki son gelişmeler. Tüketici elektroniğindeki trendler. Otom..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster