Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

07 Haziran '07

 
Kategori
Futbol
Okunma Sayısı
1199
 

Galatasaray vefası(zlığı)

Galatasaray vefası(zlığı)
 

Başta başkanımız Sayın Özhan CANAYDIN ve yönetim kurulundaki hepsi birbirinden değerli yöneticilerin iyi niyetlerinden, dürüstlüklerinden, Galatasaray aşkından hiç şüphem yok ancak tüm bunların olması samimi galatasaraylı olmaları galatasarayı iyi yöneticekleri anlamına gelmez elbette; ki iyi yönetemiyorlar diyeceksiniz ki yöneticilik öyle kolay şey değil evet hiç kolay değil ama başarabileceksen başarabileceğine inanıyorsan o göreve soyunacaksın milyonların arkasında olduğu bir takımı yönetmeye talip olduğunun farkında olarak bu göreve soyunacaksın başarısızlığın hiç bir haklı gerekçesinin olmayacağını bilerek bu göreve talip olacaksın yapamıyorsan gitmeyi de bileceksin gitme vakti geldiğinde hiç bir gerekçe göstermeden gideceksin hatta arkana bakmadan gideceksin evet Sayın Başkan Galatasaray'ı çok sevdiğinizi biliyoruz çok büyük şahsi teminatlarınızın da olduğunu duyuyoruz ama biz taraftarları bu kadar üzmeye hakkınız yok diye düşünüyorum birde rakiplerimizin her anlamda bizden daha iyi olduğu gerçeğide eklenince gerçekten biz Galatasaraylı taraftarların durumu içler acısı oluyor LÜTFEN Sayın başkan gidin hatta arkanıza bile bakmadan gidin hatta tüm yönetim kurulu arkadaşlarınızıda alın gidin Galatasarayı seviyorsanız gidin, taraftarlara önem veriyorsanız gidin yarından tezi yok gidin.

İçinde bulunduğunuz çaresizlikten midir bilinmez ama birer birer bizden küskün ayrılan futbolcu sayısı artmaya başladı UEFA kupasını almış SÜPERKUPA'yı almış kadrodan güzel ayrılan omuzlarda ayrılan YOK her şey bir tarafa onlara yapılan bu haksızlığı tarihte affetmiyecek biz taraftarlarda Sayın Başkan lütfen asil ve özel kadronun gönlünü almak için birşeyler yapın büyük kaptan Bülent KORKMAZ küskün, atom karınca Suat KAYA küskün, kıvırcık Arif ERDEM küskün , müthiş sol ayak Hakan ünsal küskün, aslında yabancılarıda unutamıyorum popescu, hagi, caponne, şimdi bunlara birde soğukkanlı ama sımsıcak bir kalbi olan Ergün PENBE eklendi yapmayın allah aşkına bari onlara yapılan vefasızlıklarla üzmeyin bizi onların Galatasaraya küskün olmalarını bilmek Galatasaraydan vefa göremediklerini görmek inanın Galatasarayın bu halinden daha çok üzüyor bizi adeta yıkıyor bize onlar çok şey verdi onlar bizi tanımaz onlar bizim varlığımızdan bile haberleri yok ama biz onları çok seviyoruz onlar ailemizden gibi değerli bizim için ne olur onları incitmeyin, üzmeyin daha fazla..

RESİM:İNTERNET

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bence çözüm GS'ımızın öncelikle Lise kulübü statüsünden çıkarılmasıdır. Üye kabülündeki kriterleri biliyorsunuz.Öncelikle bu statü değiştirilerek kulübümüz Galatasaraylılara açılmalıdır. Kulübe üyelik için Galatasaraylılık yeterli olmalıdır. Bu yol açıldıktan sonra üye sayısı artırılmalı,aidatlar yükseltilmeli,bu yol ile demokratik yönetimlerin yolu açılmalı,kulübe de gelir sağlanmalıdır. Kulüp yönetim toplantılarında bakıyorum, üyelerin büyük çoğunluğu yaş haddinden emekli kişiler. Bu kompozisyonda bir topluluktan tabidir ki ihtiyacımız olan dinamizm çıkamıyor.Kulüp Ecevit'lerin DSP'sine dönmüş durumda.

memom 
 12.06.2007 10:05
Cevap :
söylediklerinize katılmamak mümkün değil değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim;saygılarımla  25.06.2007 12:04
 

Tam ben de bu konuda bir blog yazacaktım beni dertten kurtardınız. Listede bir de Hagi var. Ona jübile sözü verilmişti ama tutulmadı. Bu yöneticilere lisede başka şeyler öğretiliyor herhalde. Gerçekten çok üzücü bir durum ama sadece bize özgü değil. Bir Aykut-Oğuz'a jübile yapıldı mı? İşin aslı ise futbol takımının attığı her adım para. Jübilede ise para futbolcuya kalıyor. Haliyle yöneticiler başka maçlardan para kazanmak varken jübile ile zaman kaybetmek istemiyorlar. Saygılar.

Eşit Ağırlık 
 10.06.2007 23:18
Cevap :
öncelikle yorumunuz için teşekkürler harun bey keşke bu konuda sizde bir blog yazsanız ne iyi olur biliyormusunuz çünkü herkesin aynı olaya ayrı bakış açıları olabilir umarım yazarsınız çünkü blog yazarlığınında kendine göre bir kamuoyu oluşturduğuna inanıyorum ne kadar çok yazılırsa göstereceği etkide büyük olur kalın sağlıcakla  11.06.2007 14:00
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 25
Toplam yorum
: 27
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 6396
Kayıt tarihi
: 12.12.06
 
 

İstanbul'da yaşıyorum, iktisat mezunuyum. Evliyim, 1 kızım,1 oğlum  var.... Siyaset, ekonomi ve s..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster