Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

31 Mayıs '12

 
Kategori
Ben Bildiriyorum
Okunma Sayısı
66
 

Gecenin bir yarısında

Gecenin bir yarısında, yolunu şaşırmış bir serseri mayın gibi derler ya hani, ordan oraya gidip gelmekten yoruldum. Sanal adres bir başka yoruyor insanı, beden olsa dinlenir ama kafa olunca ne uyku bırakıyor ne de akıl.

Önce bloğumu kaybettim, sonra şifrelerimi karıştırdım, şu an hayatta en kıymetli hazineyi bulmuş gibi derin bir nefes alarak yazıyorum. Meğer ne çok alışmışım ne çok karışmışım buralara. Bu ne şimdi değil mi bu saatte içim içime sığmadan , sabahı beklerken bir şeyleri yazmak da nesi. Bende bilmiyorum. Ortak kullanım alanı olan e mail adresimi küçük bir harf değişikliğiyle aslıma uygun olarak değiştirmek istedim. Önce profilimi güncellemekten başladım işe, orada e- mail değişikliği yazıyordu. Ben de bunu denedim. Ancak bir de ne göreyim, ne hata ettimse ben adres değişikliği yapayım derken, kendime adımla sanımla bir blog sayfası daha açmışım. İki e mail arasında gidip gelirken bir de aktivasyonla çabucak onaylandım.

Yıllar önce bu aileye girmek için kaç yazı ve teklif göndermiştim, bir türlü onaylanmayınca kızıp dil çıkaran bir bebek resmi göndermiştim. Ya beni aranıza alırsınız ya alırsınız diye nasıl da gözlemiştim onaylanmayı. Şimdi yanlışlıkla tutup bir sayfa daha açmak bana göre değildi. Bu ailede kazandığım dostları ütopik olarak katıldığım düşünce ortamındaki güzel insanları aldatmak olurdu bu. Derhal yanlışlıkla açılan ama doğru adresim olan blogu iptal ettim sandım. Değerli editörlerimiz ciddi bir şekilde beni yanıtladılar. İsteğimi kabul ettiler derken, iptal etmek istediğim mailime bültenim geldiğinde, yanlışlıkla açtığım hesaba ulaştım. Ütopikim kayboldu diye üzüldüm. Geri verin blogumu affedin şaşkınlığımı diyerek yakardım. Şu an bir kabus mu yoksa rüya mı görüyorum bilemem ama bildiğim tek şey şu an mutlu bir şekilde yazmakta olduğum. Ve dostlarımı, habercilerimi, ailemi kaybetmemenin hazzıyla uyanıyorum. Fatma Eberil olarak yanlışlıkla açılan sayfanın sahibi benim. O E mail adresini bu sayfamda kullanmak istemiştim sadece mümkünse tabi. Bilmem anlatabiliyor muyum?

Teşekkürler Milliyet Blog Ailesi ve değerli yöneticileri.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Yaşasın dürüstlük! En azından bir çok konuda olduğu gibi bu konuda da "dürüst" olmak iyi bir şey.Her zaman iyi olmayabilir; "kilo almış mıyım?" diyen bir kadına "evet çok almışsın" deme dürüstlüğünün iyi olmayacağı gibi.Az önceki yazınızdan sonra bu yazınızı okuyunca, anlatmak istediğim pekişti sanki. Sevgiler, aydınlık şehrimden mavilerle.

derinmavi.. 
 01.06.2012 13:51
Cevap :
Aslında ilk kez kendimi ulu orta yargıladım. Bunu hep vicdanımla başbaşa kaldığımda yapardım. Mizacım her telden çalsa da, çok dallanıp budaklanınca komşunun bahçesine dökülüyor yapraklar.Yorumunuz ve görüşünüze çok teşekkür ederim.  01.06.2012 13:58
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 165
Toplam yorum
: 409
Toplam mesaj
: 136
Ort. okunma sayısı
: 848
Kayıt tarihi
: 17.10.07
 
 

Edebiyet fakültesi  mezunuyum. Öğrenmenin yaşı yoktur diyerek çeşitli kurslardan da el sanatları ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster