Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Bir Yıldız Kaydı

Demek Erdal hocamızı kaybettik! Eric van Buyten'den öğrendim ilk, sonra yazınızı okudum. Yüzyüze görüşmediğim ama ince ruhlu, iyi, gerçekten iyi bir insan olduğunu hissettiğim bir insanı kaybettiğimiz için içime bir şeyler çöktü. Eşine, çocuklarına ve size başsağlığı dileklerimi kabul edin lütfen. Bandırma Yazıları: Sevgililer Gününe Armağan adlı blogu beni çok etkilemişti. Öyle ki orada Erdal hocamın naif anlatımıyla şiir satan şair bana bir öykü yazdırmıştı. Kendisine de bunu teşekkürlerimle bildirdiğimde çok mutlu olmuş, bu denememe her zamanki nezaketiyle övgü ve beğenilerini iletmiş, beni roman yazmaya teşvik etmişti. http://blog.milliyet.com.tr/bandirma-yazilari---sevgililer-gunu-ne-armagan/Blog/?BlogNo=522587 Bu blogum da içinde olmak üzere tüm bloglarımı yayından kaldırdığım için bağlantı veremiyorum. Çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Saygılar.

08 Ağustos 2017 19:19
Bir insandan yanlışlarını çıkardığınızda geriye hala kendisi olan %95 kalır

Merhaba Kerim Bey, sanıyorum benden kaynaklanan ciddi bir yanlış anlama var. Ben namusunu korumak için adam öldüren derken kendilerine cinsel saldırıda bulunan kişilere nefs-i müdafada bulunarak onları öldüren kadınları kastetmiştim. Yoksa namus cinayeti adı altında eşlerini hatta eski eşlerini öldüren ruh hastalarını değil. Selamlar, saygılar.

05 Ocak 2017 15:19
"Umut" ile "umutsuzluk" arasında Araf'tan bir serzeniş!

Acılı bir blog, en az ülkemiz kadar, insanımız gibi. İncelikle işlenmiş bir keder, sözcüklere sinmiş ve göğü kaplarcasına. Ve yaşam ne kadar tuhaf sevgili dost, siz dönmeye karar verdiniz bu âleme, bense temelli gitmeye buralardan. Selam ve saygıyla.

04 Ocak 2017 22:10
 
Toplam blog
: 0
Toplam yorum
: 1319
Toplam mesaj
: 119
Ort. okunma sayısı
:
Kayıt tarihi
: 22.07.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster