Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Eylül '10

 
Kategori
Ben Bildiriyorum
Okunma Sayısı
802
 

Gel Tekere Gel…

Gel Tekere Gel…
 

AlıntıSonunda karnımızın ağrısı belli oldu,nişanlım asker oluyor bayramdan sonra.
Aylar önce nişanlanmaya karar verdiğimizde bir aya kalmaz asker olacaktı sevdiğimde bizde hemen nişanımızı yapalım bari diye koşturduk.Nişanımızı takalı dokuz ay oldu da ancak nişanlımı askere aldılar.Her işte bir hayır vardır elbette,bu kadar uzaması onsuz kalacağım günleri ne kadar uzattıysa da şu birkaç ayda da birbirimize,nişanlılığımıza alışmanın keyfini sürdük.
Biran önce belli olsun,zaten uzun dönem olacak hemen bitsin gelsin de evlenebilelim diye ne kadar çırpınsak da,gün gelip umutlarımızı yitirsek,bekleyişin verdiği stresle birbirimizi de yesek sonunda belli oldu kuzumun asker oluşu.Şimdi de nasıl dayanacağız,geçer mi onca ay diye kıvranıp duruyoruz.İnsanoğlu hiçte bir şeyden tatmin olmuyor muyuz ne ??
Bayram sonrası sevdiğim asker oluyor bende asker nişanlısı :) Zor olacak ama sonunda kavuşmamız için engellerin kalktığını düşünmek azda olsa öyle bir teselli oluyor yüreğimize.Aman neresi çıkar,ay nasıl olur kaygımızı bir sonuca kavuşturduk İzmir de asker olacak herşeyim . Şimdide ne olur usta birliğinde de iyi bir yerlere çıksın hayırlısı ile bitsin diye dua etmeye başladım.
Tüm askerleri,tüm anne kuzularını korusun Allah’ım kazasız belasız hayırlı teskerelerle herkes yuvasına geri dönsün inşallah.
Her askerde farklı olan duygularım kendi sevdiğimle bambaşka şeyler hissettiriyor bana,özlemi olacak çook…Zaten ayrı şehirlerdeydik ama hiç değilse her an konuşma lüksümüz vardı şimdi askerde oda olamayacak.Sonra en büyük asker bizim asker diye yolcuda edemiyorum sevdiğimi gidiş iznime babam ambargo koydu,göndermiyor : ( Ee oda gelemeyecek gibi gözüküyor.
En son hazirandı gördüğüm meleğimi artıkta askerden sonraya kadar görür müyüm kim bilir! :( Bizim için askerlik on beş ayda değil on yedi ay gibi olacak yani…
Of off şimdiden başlayayım ben en iyisi ‘’gel teskere gel’’ naralarıma…

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Allah kavuştursun sedacım, şimdiden hayırlı tezkereler diliyorum.. sayılı gün çabuk geçer gibi sözler söylemeyecegim çünkü beekleyene zaman hiç gieçmiyor kendimden biliyorum.. hayırlısı ile bitirip gelecek ve bir daha ayrılmayacaksınız.. sevgilerimle...

sema öztürk 
 02.09.2010 13:52
Cevap :
İnşallah inşallah:) Teşekkürler sevgimle...  03.09.2010 12:04
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 205
Toplam yorum
: 496
Toplam mesaj
: 91
Ort. okunma sayısı
: 4569
Kayıt tarihi
: 11.11.06
 
 

86nın bir kış günü doğmuşum, belki de ondadır kışı çok sevişim .Hayatın gerçeklerini görüp nefret..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster