Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Şubat '14

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
102
 

Geleceğe dair

Dün gece hayalini kurdum, bir düş perdesini araladım önümüzdeki yılların. Varlığını yanı başımda olduğunu düşünerek. Dört duvar arasında mutlulukdu adını koyduğum düşüncelerimin. Süsleyebildiğim kadar süsledim. Öyle ki hayallerime bile sığmadığını keşfettim.

İlk önce adını sayıkladım defalarca kursağım kuruyana kadar, sonra kadehimden aldım bir yudum ile tazeledim buruk acılarımı. Her ayrılık aynı dedim. Vakti zamanı bilmeden kaderin önümüze dizdiği engelleri görmedim. Kader de değildi aslında zamanımıza ihanetti... Geçer diyen dostlarıma selam olsun ki geçmek bilmedi. Nefarkeder diye başladı halbuki ayrılığın ilk sözleri.

Sustum , suskunluğum ders olsun diye. Bekledim hayatın inadına. Olmuyorsa zorlamanın bir alemi olsa bunun adı aşk olurdu herhalde.Dilimden düşmeyen nağmeler ile hatırlıyorum, yaşamış olduğumuz saatleri. Belki hataydı baştan beri. Saçmaydı belkide kurduğum sıralanmış sözlerim. Ne mecnun oldum senin için ne de bir deli. Alışkanlıktan başka bir şey değildin değersiz yaşamımıza.

Hayatım inadına yaşamak olsada ben bu acılarla büyüdüm, ben bu acılarla öldürdüm sevgimi. Acılarımı derinden sessiz yaşarım, göz yaşlarımı saklarım alaycı tavrımla. Ben herzaman bir adım öndeyim bu hayatta. İsmim sözlerim ile yaşar yaptıklarım imzam olur bu hayata.

 

Saygılar...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Toplam blog
: 25
Toplam yorum
: 7
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 411
Kayıt tarihi
: 12.01.10
 
 

Kelebek gibi hayat yaşıyoruz. Anı paylaşıyoruz herseferinde evren ile. Duygusal ve derin düşüncel..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster