Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

03 Ağustos '12

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
147
 

Geleceğe gitmek...

Hep geçmişte bir zamana gitmekten bahsederiz. Geçmişte mutlu olduğumuz anlara, o zamandaki kendimize ve bizi bütünleyen herşeye ihtiyacımız vardır. Ama bu bir hayaldir. Giden gitmiştir, pişmanlıklarımız kalmıştır öğrendiklerimizle birlikte. Genelde ondan öncesinden ders çıkarmadığımız gibi asla bunlardan da ders çıkarmayacağımız bir geçmiş ve öğrenilmişlik üstelik :)

Bir de şu an vardır. Bazen içinden çıkamayacağınızı sandığınız oysa kendinizi 6 ay sonrasında gördüğünüzde herşeyin düzeleceğinize inandığınız.

Kendinizi eskiden olduğunuz gibi hissedeceğinize inandığınız ama nasıl geçeceğini bilmediğniz bir gelecek. Tek yapmamız gerekn o içinde bulunduğumuz kısır döngüden kurtulmaktır ve o işte hem geleceğe hem de geçmişe ilk adımdır.

İşte o günleri bekliyorum ben de.

Kendimin 6 ay sonrasını bekliyorum ama orada eski benle karşılaşmayı ümit ediyorum. Tabi ki yaşanmışlığın getirdiği farklılıklarla birlikte ama en azndan nefes alan, umutları olan bir benle karşılaşmayı ümit ediyorum.

Son zamanlarda acayip bunalımım, mutsuzum ama bunların uzak kalacağı, sadece geçmez sandığım diğer şeyler gibi acı bir gülümsemeyle anlatacağım günleri yaşıyor ve geleceğimi dört gözle bekliyorum ...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 13
Toplam yorum
: 4
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 795
Kayıt tarihi
: 13.01.12
 
 

Deniz aşığı, Ankara mahkumu bir insanım. Milletvekili olacağını sanarak Siyasal'da okuyan bir saf..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster