Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Ağustos '07

 
Kategori
Kişisel Gelişim
Okunma Sayısı
248
 

Gelişim

hiç bitmeyecek mi? hiç durmayacak mıyız? hiç "yeni bir şey öğrenmek dahi istemiyorum, nerede kaldı hayatıma dahil edeyim!" demeyecek miyiz? hiç mi mümkunatı yok?

söylüyorum iyi dinleyin ya da gözlerinizi iyice oğusturun o zaman ama biraz bekleyin netlik ayarınızı da yapsın sinirleriniz:

hayır, yok. bugün, dünden çooooooook uzakta olmasın.

ben de yeni öğrendim.belki çözerim ne anlama geldiğini.sadece şu kadarını söyleyebilirim nacizane 78 kuşağı ferdi olarak ancak, her türlü değişim gelişim elbet değil ama benim kuşağımdan herkeste doğru yöne çevrilmiş suratlar var baktığımda ve bu gelişim himayesine girmiş bir değişim tanımıdır.

şimdi anlıyorum bir tırtıl kelebek olma sürecinde ne denli bir gayret ne denli bir acı ne denli bir isyan ne denli bir vazgeçiş ama neticede bir kabul ediş, savas ile sürünürken uçabilir hale gelmiş.

basit ama gerçek. benim de kanatlarım var artık. sizin de olsun. hep açık olun işittiklerinize okuduklarınıza seyrettiklerinize inanamadıklarınıza inandıklarınıza kabul edemediklerinize ama kabul etmek için yanıp tutuştuklarınıza.ancak bu şekilde mukafatınızı sunuyor hayat size.

gelişim ile.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 16
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 398
Kayıt tarihi
: 01.11.06
 
 

78 istanbul doğumluyum. O sene içinde doğanların hayatlarını kazanmakta güçlük çekecekleri hatta ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster