Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Haziran '12

 
Kategori
Etkinlikler / Festivaller
Okunma Sayısı
584
 

Genç büyüklerimiz için Dünya Yaşlılık Derneği ve Türkiye Eskrim Federasyonu elele...

Genç büyüklerimiz için Dünya Yaşlılık Derneği ve Türkiye Eskrim Federasyonu elele...
 

Dünya Yaşlılık Derneği kuruluşundan itibaren genç büyüklerimizi, kimsesiz ve öksüz çocukları, engellileri unutmadı. 
 
Nasıl daha mutlu olabiliriz? İleri ki yaşlarımızı  daha huzurlu ve kaliteli hale getirmeyi başarabilmek adına adına çeşitli yol ve yöntemleri dile getirdi.
Bu bağlamda bir çok etkinliğe imza attı. Çeşitli ödüller aldı.
 
Derken başkanlık seçimleri yapıldı. ve başkanlığa oy birliği ile Derneğin Kurucu Başkanlığını yapan Umut ÇINAR getirildi. Başkan Yardımcılığı görevlerine:
 
Orkun SARAÇOĞLU, H.Bülent ZEYNELOĞLU ve Belgin TURAN getirildi. Yönetimde; Eren KIRMAN, Özlem AKTAŞ, Sedat YAZICIOĞLU, Pınar ATABAY, Gül Eda SARAÇOĞLU, Sultan Koç GÖKCAN, Hakan YILMAZ, Canbulat ONUŞ, Leyla METİN, Berçin ATAÇ, H.Didem DEDEKARGINOĞLU, Ata Serkan DEMİRCİOĞLU Getirildi...
 
Yeni Yönetim Olağan Üstü Genel Kurul yapıldıktan hemen sonra iş başı yaparak, Umut Çınar Önderliğinde Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanlığı arasında İşbirliği Protokolü imzalandı.Başkanlar: Müminhan BİLGİN ve Umut ÇINAR özellikle dünyada bugüne kadar yapılmayan; ilk olacak ve 2012 senesinde gerçekleştirilecek özel bir Sosyal Sorumluluk Projesinde bir araya geleceklerini ve Yurt Dışında Ses getirecek birçok organizasyonu beraber işbirlikteliği yaparak gerçekleştireceklerini Kamuoyuna açıkladılar. Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanı Müminhan BİLGİN; Dünya Yaşlılık Derneği ile belirli bir yaşın üstündeki kişilerin eskrim sporunu yapmalarını sağlayarak Sosyal Sorumluluk Projelerinde işbirliği yapılması ve yapılacak aktivitelerde eskrim sporunun tanıtımını yapacakların ilettiler...
 
Dünya Yaşlılık Derneği Başkanı Umut ÇINAR’ DA ''Genç Büyüklerimize Yeni Bir UMUT'' sloganı ile yola çıktıklarını Yaşlılığı çok farlı ele aldıklarını ve yeni Yönetim Kurulu ile ilk işbirlikteliklerini Türkiye Eskrim Federasyonu ile yapmaktan gurur duyduğunu Başkan Müminhan Beyle Ekolojik Yaşam Çiftliklerinin Temmuz ayı içerisindeki açılışında büyük bir sürprize imza atacaklarını, sabırsızlıkla 3 Hafta sonra yapılacak açılışı beklediklerini ilettiler.
Zaman hızla akıp gidiyor. Bu dünya bizim ve her birimiz bu dünya için çok önemliyiz. 
Sizin de bu bilinçle sosyal sorumluluk projelerinde bir parça tuzunuz olsun. Ne dersiniz?
 
e-mail:belginturan@gmail.com

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 438
Toplam yorum
: 65
Toplam mesaj
: 24
Ort. okunma sayısı
: 502
Kayıt tarihi
: 04.02.09
 
 

Lisansını Anadolu Üniversitesi/ İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi/ Sosyoloji Bölümlerinde “O..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster