Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

30 Mart '20

 
Kategori
Magazin
Okunma Sayısı
68
 

GENÇ SANATÇININ TRAJİK ÖLÜMÜ

  Genç yaşta ölen sanatçıların uyandırdığı etki farklıdır. Kiminin ölümünün ardından şöhreti giderek artar. Fakat zamanla ölümün o ilk andaki sarsıcılığı aradan çekilince başlardaki etki soluklaşır. Kiminiyse acaba daha fazla zamanı olsa kim bilir daha neler yapabilirdi sorusuyla hatırlamaya devam ederiz. İşte Quintanilla Perez de bu hatırlamaya devam ettiklerimizdendir. 

   Meksikalı Madonna olarak da anılan Selene Quintanilla Perez 23 yıllık kısa yaşamına Bidi Bidi Bom Bom, Amor Prohibido, Dreaming of You gibi unutulmaz hitleri sığdırmış, açtığı mağazalarlar iş kadınlığında başarılı olmuş, sahne kıyafetlerini kendisi tasarlamış, iki dilde söylediği şarkılarla adından söz ettirebilmiştir.

    Müzisyen bir aileden gelen Selena küçük yaşta şarkı söylemeye başlar, kendisi gibi müzisyen biriyle babasının karşı çıktığı bir evlilk yapar, çocuk sahibi olmayı planlar, İngilize müzik piyasasında başarılı olmasına ramak kalmıştır. Şöhreti doğup büyüdüğü Teksas'ın sınırlarını çoktan aşmıştır. Tüm hayallerinin gerçekleşmesine çok yakındır. Ta ki 31 Mart 1995 günü herkes için çok ani olan ölümüne kadar. Peki Selena Quintanilla Perez neden ölmüştü? Ayrıntılar: https://sophieningündemi.com    Selena günümüzde halen hikayesi ile dikkat çekiyor.1997 yılında "Selena" filmiyle beyazperdeye taşınan hayatı bu kez de dizi olarak Netflix tarafından ekrana taşınacak. Selena 23 yıllık kısa hayatı ve şarkılarıyla her zaman hatırlanacak.

ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Toplam blog
: 4
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 92
Kayıt tarihi
: 14.03.20
 
 

 İstanbul Üniversitesi mezunuyum. Tiyatro ve sinema ilgi alanlarım arasında. Web sitem sophiening..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster