Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Aralık '18

 
Kategori
Alışveriş - Moda
Okunma Sayısı
147
 

Genç Yapımcı İhsan Taş'tan Anlamlı Jest

Genç Yapımcı İhsan Taş'tan Anlamlı Jest
 

Bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarla isminden sıkça söz ettiren ünlü yapımcı ve yönetmen İhsan Taş ilk kitabını çıkarmaya hazırlanıyor.

Daha önce Kaçış 1950, Temel ile Dursun İstanbul’da ve Parayı Bulduk isimli sinema filmlerini hayata geçiren İhsan Taş, Lösemi hastası bir çocuğun hayat hikayesini işlediği ilk kitabını bitirmek için gün sayıyor. Uzun süredir üzerinde büyük bir titizlikle çalıştığı kitabının tüm gelirlerini lösemili çocukların tedavisi için bağışlayacağını belirten başarılı yapımcı yine örnek bir davranış sergiledi.

Şu ana kadar birçok film senaryosu yazan İhsan Taş “Kitap yazmak çok farklı bir duygu, onun için çok heyecanlıyım. Her cümlesini bile defalarca dikkatle okuyarak tekrar gözden geçiriyorum. Kitabım bittiğinde, inanıyorum ki yüz binlerce genç yüreklere umut olacak.

Sosyal sorumluluk projelerinin önemine de vurgu yapan İhsan Taş “Bu tür sosyal sorumluluk gerektiren projelerde bir sanatçı olarak halkımıza öncülük etmeliyiz” dedi.

Kitabından yola çıkarak, önümüzdeki aylarda Bir Dede ile Lösemi hastası torunun hikayesini konu alan bir de sinema filmi çekeceğini belirten başarılı yapımcı yaklaşık 3 yıldır projenin üzerinde çalıştığını ve her şeyin mükemmel olması için en ince ayrıntısına kadar bile dikkat ettiğini söyledi.

İhsan Taş yakın bir zamanda hem kitabın, hem de filmin ismini tüm ekibin hazır bulunacağı bir Basın Gecesiyle bildireceğini ifade etti.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Toplam blog
: 90
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 170
Kayıt tarihi
: 04.01.15
 
 

1980 yılında Batman'da dünya'ya geldi. 1997'nin sonlarında istanbula yerleşti.    2002 yılında sa..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster