Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Ocak '19

 
Kategori
Estetik / Güzellik
 

Genital Organını %20 Uzatıyor

 
Erkeklerin genital organına yönelik penis büyütme ameliyatı, penisin boyunu belirli bir ölçüde kalıcı olarak uzatmak amacıyla yapılmaktadır. 
 
Penis büyütme estetiği ile ilgili en sık sorulan soruların yanıtlarını şöyle sıralayabiliriz: 
 
Doğal ve Kalıcı Uzama
Penis büyütme estetiği kalıcı sonuç veren bir işlemdir. Görünen penis boyu, gerçek penis boyunun 3’te 2’sidir. Kalan kısmı, pelvik bölgesindeki cilt altındadır. Bu bölge penis büyütme ameliyatı ile dışarı çıkarılır. İşlem, kalıcı sonuç veren vermektedir.
 
Estetik cerrahi işlem sonrası tam iyileşmenin ardından penisin görünen uzunluğunun yüzde 20’si kadar uzama sağlanır. 
 
Penis uzatma ameliyatı sadece bir kez yaptırılabilir. Aynı bölgeye farklı zamanlarda tekrar aynı operasyonun yapılması sözkonusu değildir. Dolayısıyla penis uzatmanın belli bir sınırı vardır
 
Erkek genital organ estetiği ile alınan sonuç doğal uzamayı sağlar. Büyütme işlemi için dışarıdan herhangi bir implant kullanılmaz. 
 
Sağlıklı her erkek, penis büyütme ameliyatı olabilir. Ancak 18 yaşını doldurmuş olması gerekir. 
 
Deri Altındaki Kısım Öne Doğru Çıkarılıyor
Cerrahi girişimde penis boyunu uzatmak için, genital organı pelvik duvarına bağlayan asıcı bağlar gerektiği kadar kesilir. Deri altında kalan organın kökü öne doğru çıkarılır. 
 
Ameliyat, hastanın durumuna göre anestezi şekli seçilerek ortalama bir buçuk saatte tamamlanır. Hasta çoğunlukla aynı gün evine dönebilmektedir. İyileşme süreci doktor kontrolünde gerçekleştirilir. 7 günde günlük işlerine dönebilir. Cinsel ilişkiye girmesi bir ila bir buçuk aydan sonra mümkündür. 
 
Cerrahi operasyon olduğu için ameliyat izinin oluşması doğaldır. Yaraların iyileşme süresi 3 haftayı bulur. Yara izi, hastayı ve partnerini rahatsız etmemesi için kasıktaki tüylü bölgede konumlandırılır. 1 yılın ardından ten rengini almaya başlar. 
 
Penis Uzatma Ameliyatı İşlevselliği Etkilememektedir
Erkek genital organ estetiği, hastada doku hissi kaybına, ereksiyon sorununa, idrar yapamama problemine yol açmaz. Penisin fonksiyonel işleyişinde değişiklik olmamaktadır. 
 
Penis Kalınlaştırma İçin Hastanın Yağ Dokusu Kullanılır
Büyütme ameliyatı, sadece cinsel organın boyunu uzatmak amaçlıdır. Kalınlığını, çevresel hacmini etkilemez. Penis kalınlaştırma operasyonu özel yağ transferi ile gerçekleştirilir. Erimeye uzun süre dirençli yağ dokusu özel bir işlem ile kişinin vücudundan alınarak belirli aşamalardan geçirilir. Sonrasında penis çevresine volüm kazandıracak şekilde dengeli olarak nakledilir. 
 
Penis kalınlaştırma işlemini arzu eden her erkek rahatlıkla yaptırabilir. Uzatma ameliyatı ile birlikte ya da ayrıca yapılabilmektedir. 
 
Kalınlaştırma İşlemi Tekrarlanabilir
Kalınlaştırma işleminin sonuçları, büyütme ameliyatı gibi tam olarak kalıcı değildir. Cinsel organ etrafına nakledilen yağ dokusunun bir kısmı zamanla erir. Dolayısıyla bu işlem belirli zaman aralıklarında tekrarlanabilmektedir. 
 
Penis kalınlaştırma işleminde, organdaki sinir dokuları ve damar yapıları hasar görmemektedir. 
 
 
Sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle, 
Sağlık ve sevgiyle kalın…
 
www.tayfunturkaslan.com
Instagram://drtayfunturkaslan
Facebook://DrTturkaslan

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 56
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 842
Kayıt tarihi
: 06.07.14
 
 

İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı yıl girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavında (..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster