Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1986'da Kırklareli'nde doğdum. Oradan İstanbul'a. 10 küsur senenin sonunda da üniversite vesilesiyle koşa koşa Ankara'ya geldim. Hacettepe jeoloji mühendisliğinde okuyorum ve biraz rötarlıda olsa okulu bitirmeye çalışıyorum. Birşeyleri okumaktan öğrenmekten(her alanda) çok zevk alıyorum ve buraya yazmamın amacı da ne biliyors..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Farkında olmak bu kadar zor mu?

Yorumunuz için çok teşekküe ederim. O bilinçli toplum biz olucaz ve beynimizle ,eğitimimizle, terbiyemizle ülkemize biz sahip çıkıcaz. Siz hiç merak etmeyin.

18 Temmuz 2008 15:06
İşte Ufuk Uras Meclis'te tavrını ortaya koyuyor

Kesinlikle Ufuk Uras'ın bu tutumu ve davranışı ondan beklediğimiz şekilde çok anlamlı. Ancak ben imza konusunda pek bir artış beklemiyorum. Çünkü sayın Uras bunlarla uğraşırken diğerleri yakınlarına kontör yolllamakla, Şehit haklarından yararlanmaya çalışmakla, dini sergiler açmakla, nükleer santralleri onaylamakla meşguller. Belki, belki 1-2 tane vicdan sahibi çıkar. Böyle anlamlı bir yazı yazdığınız için teşekkürler.

03 Temmuz 2008 11:45
10 yaşındaki gelin

En çok da küçücük kızların daha lüks arabalar, eşyalar için onurlarını silip atmalarına değinmenize çok sevindim.Bu benim tanık olduğumda ya da duyduğumda tüm sinirlerimi allak bullak eden bir durum. Ailelerin çocuklarına insanın onurunun önemini ve çizgi sahibi olmasını öğretmeleri gerek. Tabii onların da bunları akıllarında ve kalplerinde hissetmeleri gerek.

02 Temmuz 2008 19:07
 
Toplam blog
: 3
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 1085
Kayıt tarihi
: 01.07.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster