Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Ekim '17

 
Kategori
İlişkiler
Okunma Sayısı
178
 

Gerçek Ruh Eşini Bulma Rehberi

Hayatınızda ruh eşinizi  bulmak bu kadar kolay olmamıştı. Bu basit kuralı anlayıp takip ederseniz, hayat boyu sürecek bir ortak bulma yetkisine sahip olursunuz. Ruh eşinizi bulmak ve onu elinizde tutmak için birkaç yol vardır.

Bunlar 5 yol da şöyledir;

1. Eşinizde ne istediğinizi açıkça belirtin

Her "başarısız" ilişki size ideal partnerinizde ne istediğiniz hakkında ipucu vermiştir. Sorun şu ki, birçok kadın ve erkek pozitif yerine negatif üzerine odaklanıyor. Örneğin, "ilişkiden önce eserini koyan" bir erkeği istemediğinizi söyleyerek, aşktan önce işe koyan bir erkeğe odaklanıyorsunuz ve bu bilinçsizce yanlış bir  arzudur.

İyi haber, ne istemediğini biliyorsan, ne istediğini biliyorsun. Sizin hayal gücünüz, evrene tam olarak ne istediğinizi söyleyebilmeniz için, olumlu düşünceleri seçme yeteneğinizde yatar. ("Önceliğe koyan ve koşulsuz olarak beni seven bir adam istiyorum")

Kararınızın pozitif veya negatif olup olmadığını hissedebilmeniz için düşünün. Eğer kendinizi harika hissettiriyorsa, bu olumludur. Eğer kendinizi kötü hissettirirseniz, bu olumsuzdur. Bu kadar basit. Kendinize olumsuz düşünceler düşündüğünüzü düşünüyorsanız, onları ters çevirip pozitife odaklanmaya başlayın. Hemen kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve aşka hâkim olacaksınız.

 

2. Hayal etmeye devam edin.

Sevgiye hazırsanız, yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri, gün içinde kaybolmanızdır  ve mükemmel arkadaşınızı hayal etmektir. İdeal partnerinizi hayal ederken, evren bu görüntüleri hayatınızda neyin yaratacağının göstergesi olarak alır. Hayal gücünüzde, en yüksek idealinizi elde edene kadar istediğiniz ilişkiyi yaratabilir ve geliştirebilirsiniz.

Zihninizde o ideal imaja sahip olduğunuzda, bir gün tekrar yaşamanızı bulana dek tekrar tekrar tekrarlayın. Hayal gücünüzün gücü durdurulamaz ve sevgi hayatınızı değiştirebilir.

 

3. Kendinize aşık olun.

Kendinize aşık değilseniz başkasının size aşık olmasını bekleyemezsiniz. Kendimizi yargılar veya eleştirirken başkalarını püskürten bir enerji göndeririz. Kendi eleştirimiz potansiyel arkadaşları itecek negatif bir enerjidir. Öte yandan, kendini sevme caziptir ve potansiyel arkadaşları cezbeder. Kendiniz hakkında sevdiğiniz 10 özelliğin bir listesini yapın ve bu listeyi her gün görebileceğiniz bir yere koyun. Kendinize karşı iyi hisler kolayca ürettiği sürece listede ne olduğu önemli değildir.

Kendiniz hakkında sevdiğiniz şeylere ne kadar çok odaklanırsanız, o kadar çok kendinle aşk yaşarsınız. Başkaları da sizi sevecek, çünkü kendilerini seven insanlara yakın olmak çok güzel.

 

4-Kıskançlığa hayır deyin.

Arzuladığımız ve sahip olmadığımız bir şeyi deneyimleyen birisini gördüğümüzde kıskanmak doğaldır, ancak kıskançlık aslında sevginin size gelmesini önleyecektir. Kıskançlık olumsuz bir duygudur ve arzuladığınızı kovar.

Kıskanç hissetmek yerine hayal edin ve  hayaliniz gittikçe yaklaşıyor. Kıskandığınız yerine, gördüğünüz sevgiyi kutlayın ve tanıdığınız tüm sevgi dolu ilişkileri kutsayın. Bu şekilde, evrene ondan bir miktar getirmesini söylüyorsun

 

5. Pes etmeyin.

Çekim kanununun işe yaramayacağının bir numaralı nedeni, insanların dilemeden önce vazgeçmesidir. Sanki lezzetli bir yemek sipariş edip, sipariş gelmeden önce lokantadan çıkmak gibi bir şey. Emir yola çıktı, ancak artık onunla uyum içinde değilseniz, kaçıracaksınız.

Aşk söz konusu olduğunda, tarihler beklentilerini karşılamadığında hayal kırıklığına geçer ve gerçek aşkın geldiğini gösteren kanıtları görmezler. Hayal kırıklığı ya da hayal kırıklığına uğrama korkusu yüzünden vazgeçtiler, kaçırdıklarını asla bilemedik. Çekim kanunlarının anahtarı, belirli bir şeyi arzuladığınız açıkça belli olduktan sonra, hayatınızda tezahür etmesi gereken sürece kendisinin taahhüt etmesi gerekir..

bayram aslan bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 2
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 127
Kayıt tarihi
: 09.10.17
 
 

Psikoloji.. Astroloji sever, ilişki araştırmacısı ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster