Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

5 yıl ilkokul, 7 yıl lise, 6 yıl üniversite, 5 yıl da ihtisas hayatımdam sonra nihayet 2003'de uzman doktor olarak göreve başladım. O gündür bu gündür İstanbul'da çeşitli özel hastanelerde kardiyoloji uzmanı olarak çalışıyorum, baktım ki hayatımda değişen bir şey yok, bir klasik haline gelememek için iş dışında uğraşılar edinmey..

Devamı
 
 
Cennet’ ten köşelerimiz: Dimçay’ ı görmüşlüğünüz var mı?

Haziran'da Alanya'ya günübirliğine gitmiştik, ben de televizyonda ve dergilerde tesis tanıtımlarını görmüştüm ama doğrusu biraz hayal kırıklığı yaşadım. Suyun şırıltısını dinleyerek, suyun içindeymişsiniz hissiyle yiyip içmek güzel ama daha çok kişiyi oturtmak adına çayın üstünün bazı yerlerde tamamen çardaklarla kapatılması tüm doğallığı ortadan kaldırmış. Biz kahvaltı almıştık ve İstanbul ile karşılatırınca fiyatlar çok makul gelmişti, demek ki diğer öğünler de fiyatları yüksek tutuyorlar.. Dim Çayı'nın hemen yukarısında Dim Mağarası'nı da gitmişken görseydiniz keşke, harikulade bir doğa harikası.. Bir daha gitmek için bir bahane olmuş olur artık.. :) Sevgi ve saygılarımla..

26 Ağustos 2007 20:22
Altta mayo, polis yakalamak da varmış

Bir önceki yazınızı bu yazınızdan sonra okuduğum için Antalya'nın sadece mola için durulan yer olduğunu atlamamış olurdum ama bir yanlış anlaşılma oldu işte.. İlk yazınızda Manavgat için de çok iyi izlenimleriniz olmadığından böyle düşünmüş olmalıyım. Lütfen yazdıklarım yanlış anlaşılmasın, öyle anlatmışsınız ki o anı, ister istemez cehenneme dönen tatil izlenimi edindim. Kaş yazınızın da ilk kısmını okudum, sonradan herşeyin yoluna girdiğine adınıza sevindim.. Kaş için hep övgü dolu yazılar okudum ama gidip görmek kısmet olmadı, artık yazılarınızdan takip edeceğiz.. Saygılarımla..

25 Ağustos 2007 20:40
Tınaztepe Mağarası

Tınaztepe Mağarasını sayenizde öğrendim yalnız galeriniz sanırım daha oluşturulmadığı için fotoğrafları henüz göremedim. Fotoğrafsız gezi yazısı benim için olmazsa olmazlardan, resimleri de görmek için gene geleceğim..

25 Ağustos 2007 20:25
 
Toplam blog
: 3
Toplam yorum
: 4
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 2898
Kayıt tarihi
: 02.07.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster