Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1969 İstanbul Eğitim Enstitüsü İngilizce Bölümü mezunuyum. 25 yıl İngilizce öğretmenliği ve bölüm şefliği yaptım. 2000 yılnda emekli oldum. Yerel gazetede bir köşem var. Evliyim, 2 erkek çocuğum, 3kız torunum var.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Dostlarımdan, Benden Rahatsız Olduklarını Düşünürsem Ayrılırım, Dostlarımı Bırakmam Kendimi Kovarım

Milliyet blogda ilk yazılarıma ne güzel tenkidler yapıyordunuz. Yazınızda okumadan yapıyordum yorumları yazdınız, inanmıyorum, çünkü yorumlar yazılarımla ilgili idi. Yazınız SİTEM YÜKLÜ... Ben okuyorum , kafama uyan da var uymayan da, bu aralar eşim biraz rahatsız genelde okuyorum kimseye yorum yazamıyorum... Yazın sayın KORKUT, okuyan var. Paylaşmayı, sevgiyi, hoşgörüyü yazılarımıza, yorumlarımıza yayalım, Sevgili Milliyet blogcular, KIBRIS’TAN SELAMLAR...

12 Kasım 2018 12:46
Saygıdeğer Cemile Torun Hoca'ya..

TEŞEKKÜRLER, SEVGİLİ CEMİLE TORUN arkadaşımın önerisine... TEŞEKKÜRLER YÜCEL EVREN BEYE... Ellerinize sağlık, öğretmenliğim süresince, güzel ve hareketli yazıları severdim... Tabii, bu bir sanat... ADADAN SELAMLAR, TEKRAR TEŞEKKÜRLER.

27 Ekim 2018 09:17
Milliyet Blog ve Türkiye Gerçeği

İyi ki Milliyet blog var, ne mutlu bana, sizin de, yazınızda adı geçen , değerli yazarlar, şairler tanımışım.İsim yazarsam ayıp olur, değerli yazarım. Adadan sevgiler , selamlar.??

25 Ekim 2018 16:34
 
Toplam blog
: 155
Toplam yorum
: 1339
Toplam mesaj
: 72
Ort. okunma sayısı
: 211
Kayıt tarihi
: 24.07.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster