Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Mayıs '11

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
436
 

GitMe!

GitMe!
 

http://007tinar.deviantart.com/art/Spring-78751070?q=boost%3Apopular%20spring&qo=10


Biliyorum. Ne o kapıların ardında bir yaşam var artık bize ne de gelecekte. Biliyor olmak insanı özgürleştirmez mi biraz da? O yüzden eğer gerçekten istiyorsan, gitmekte özgürsün sen de...

Haklısın. Zorda günler. Sessiz. Sözsüz. Gidenler. Kalanlar sonra. Darda. Kimi zaman da bir kapı eşiğinde. Hep arada duranlar. Duraklatanlar. Hep aralıkta. Bir bulut gibi acı. Ağır. Koyu. Göz önünde. Gözden düşenler. İçine ve içinden yağanlar.

Farkındayım. Eksiltiyor seni artık her bir kelime. Ucu açık kalıyor. Cümlelerinin. Aklının. Yüreğinin. Yarım yarım. Her şey. En çok da sen. Ve hiç durmayan bir yağmurun altında. Bir türlü düşmeyen cemre. Dönmeyen mevsim. Geçip gidiyor/sun. İçine. İçinden. Bir çamura bulanmış gibi. Ağır aksak işliyor önünde zaman.

Ama geçecek. Mutlaka. Öncekiler gibi. Dinecek elbet yağmur. Mevsim yine dönecek. Yeter ki eğme yüreğini kanıp da kışa. Yüzünü dökme. İnadına kaldır. Bak, az ötede mavi. Gök gök. Güneş güneş. Hemen yanıbaşın toprak. Yeşil yanıbaşın. Yanıbaşında çiçekler. Bahar yanıbaşında. Bahar içinde. Tek bir hayat var aslında yaşayacağın en iyi sen biliyorsun. O da sadece kendi yüreğinde!

Adı adıma, aklı aklıma, yüreği yüreğime eş kadın! O yüzden sakın ola gitme içine, kapatıp da tüm kapıları/nı. İçinden sakın gitme!

UNUTMA MEKTUPLARI-V

NİSAN 11’

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

hep arada duranlar var bir de... çok doğru bu söz. yazınız da çok güzel, keyifle okudum. saygılarımla.

turuncu 
 05.05.2011 11:57
Cevap :
hep arada duranlar ve de duraklatanlar bir de...çok teşekkür ederim. sevgiyle...  05.05.2011 12:09
 

Kendinden emin, yaşananları ve olacakları sanki bir kez daha yaşamış gibi , sonuçları ve umutları belirlenmiş...Her şeye hazır hissi veriyor.

Bosnalı 
 04.05.2011 19:41
Cevap :
yürekten yaşananları anladığım için belki de, yürekten görebildiğim içindir bu gitme!...teşekkürler sevgiyle...  05.05.2011 9:11
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 246
Toplam yorum
: 3111
Toplam mesaj
: 623
Ort. okunma sayısı
: 963
Kayıt tarihi
: 27.01.07
 
 

30’ lu yaşların ağırlığında geçiyor artık yaşam ama teğet geçerek, ama kurcalayıp didikleyerek...İst..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster