Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Haziran '13

 
Kategori
Teknoloji
Okunma Sayısı
3087
 

Giydirme oyunları

Giydirme oyunları
 

Giydirme Oyunları; Erkek çocuklar kadar kız çocuklarının da bilgisayarlar aracılığı ile oyunlar oynaması günümüzde oldukça sık rastlanılan bir durumdur. Küçük yaşlardan itibaren internet ve bilgisayarlarla iç içe büyüyen tüm çocukların oyun oynaması gayet normal bir durumdur.

Çocuklar oyun oynayarak eğlenceli vakitler geçirirken, sizin de biraz rahat nefes almanız mümkün olmaktadır. Eskiden arkadaşlarla oynanan birçok oyunu artık bilgisayarlarla oynamak oldukça kolaydır. Eskiden kız çocuklarının en sevdiği oyunların başında gelen Barbie bebekleri değişik kıyafetlerle giydirme ve süsleme oyunları, yerini günümüzde internet üzerinden kolay bir şekilde farklı şekillerde oynanabilen giydirme oyunlarına bırakmıştır. Bu oyunlarda insanların baloya giderken en şık kıyafetleri giymesini, prenseslerin en güzel hallerini almalarını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun giyim zevklerini öğrenmeyi de bu sayede başarabilirsiniz. Çocuğunuzun hangi renkleri ve ne tür kıyafetleri sevdiğini bu tür oyunlar sayesinde öğrenebilme şansını elde edebilirsiniz.

Çocuğunuzun hayran olduğu, çok sevdiği ünlü isimleri giydirme şansını elde etmesini internet üzerinden oynanan oyunlarla sağlayabilirsiniz. Kırmızı elbise giydirme, öğretmen giydirme, prenses sofia giydirme,  müzisyen kız giydirme, uzaylı giydirme, anne ve kız giydirme gibi birçok farklı oyunu çocuğunuzla beraber oynayabilir, onun kıyafet seçimi yapmasına yardımcı olabilirsiniz. Oyunlar tamamlandığında ise ortaya çıkan sonucun çıktısını alabilir ve çocuğunuzun ortaya çıkardığı eserleri biriktirebilirsiniz. Giydirme oyunları çocuğunuzun ne tür zevkleri olduğunu ortaya çıkarma konusunda da size yardımcı olmaktadır. Bu tür oyunların zararları oldukça az olduğundan, çocuğunuzun bu tür oyunları oynamasını sağlayarak onun daha zararlı oyunları oynamasının önüne geçebilirsiniz.

Değişik kıyafetleri tanımasını, giysilere ne isimler verildiğini öğrenmesini bu tür eğlenceli oyunlarla daha kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun bir prenses giydirirken, yaptığı renkli seçimleri görerek, onun hangi renkleri sevdiğini, hangi kıyafetlerin daha çok hoşuna gittiğini anlayabilirsiniz.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 80
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 2857
Kayıt tarihi
: 13.01.13
 
 

Tuncay Takmaz 1975 yılında Şişli İstanbul’da doğdu. Bugüne kadar 27 kişisel sergi açtı, çok sayıd..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster