Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Yazdığım Kategoriler

 
İyi Uykular Kızlarım

Anne seninle uyuyabilir miyim? Senin yanında huzurla uyuyabilmemin sebebi, seni cinlerden ve perilerden daha güçlü görmemdi. Dönem dönem kendi kendimize yere daha sıkı basabilmemiz için şefkat çeşmesini kıssan da bilirim ki tırnağımızı taşa değdirenin gözünü oyarsın. Büyümek zor, boyu uzayacak çocuğun ağrıdığı gibi kemikleri ağrıyor bazen kemiklerimiz ama olgunlaşmaktan tarifsiz güzel bir duygu. Şımarmayalım diye sırtımızı sıvazlamasan da, varlığının her zaman arkamda olduğu bilmek çok güzel, Allah seni arkamdan ayırmasın. Herşeye rağmen iyi üstesinden geldin herşeyin, verdiğin tüm mesajlar yerine ulaştı, emeklerin boşa gitmedi. Hepsi için teşekkür ederim, seni herşeyden çok seviyorum.

04 Mart 2019 23:17
Yazık Bana Yaaaa

O mavi dosyandaki yazılarının başını hatırlatabilirsen kalanını ezbere söyleyebilirim. Çocukluğumun en büyük mutluluklarından biri onları okumaktı. Halt etmiş o yayınevi hikayelerini değiştirmeni isteyerek. Yeteneğimin sebebi sen olmasan ben olmazdım seni seviyorum.

23 Ocak 2019 00:12
Kutu Açıldı

Senden izin almak için yazmıştım bu mektubu dün gibi hatırlıyorum :) Güzel günlerdi mektuplaşırdık, özlendi. Senin hayatın nasıl gidiyor anneciğim? Sende bana mektup yaz olur mu? Çünkü eminim içini dökmeye ihtiyacın var. Küçük Yılan Gizoş

30 Kasım 2018 15:59
 
Toplam blog
: 13
Toplam yorum
: 32
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 244
Kayıt tarihi
: 10.09.18
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster