Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Eylül '12

 
Kategori
Estetik / Güzellik
Okunma Sayısı
3180
 

Göğüs büyütme: Küçük göğüslü her kadının hayali

Göğüs büyütme: Küçük göğüslü her kadının hayali
 

Göğüs Büyütme Dekolteyi Daha Güzel Gösterir


Bir çok kadın daha büyük göğüslere sahip olmanın hayalini kurmaktadır ve bu nedenle plastik cerrahlar tarafından yapılan estetik ameliyatların önemli bir kısmını göğüs büyütme ameliyatları oluşturmaktadır. Eğer doğuştan büyük göğüslere sahipseniz daha büyük göğüslere sahip olabilmek adına bıçak altına yatan kadınları anlayamayabilirsiniz. Peki kadınlar neden daha büyük göğüslere sahip olmak isterler? İşte bu sorunun cevapları;

Karşı cinse daha çekici gözükmek. Her ne kadar bir insanın çekiciliğini etkileyen en önemli etken genel kişilik özellikleri olsa da hepimiz gayet iyi biliyoruz ki erkekler büyük göğüslü kadınlardan hoşlanır. Büyük göğüsler, kadınlara güzel gözükmek için ihtiyaçları olan duruşu ve yüz ifadesini verebilir ve bir çok erkek seksi ve büyük göğüslü bir kadının varlığını yok sayamaz. Küçük göğüslü kadınlar ise genellikle pek fark edilmezler. Her ne kadar bütün erkekler bu zihniyette olmasa da yine de büyük çoğunluğu büyük göğüslü kadınlara bayılır. Ve bir çok kadın da erkekler tarafından arzulanan bir kadın olmak istediğinden büyük göğüslere sahip olmak ister. 

Daha kadınsı hissetmek. Küçük göğüslere sahip olan kadınlar görünüşlerinden memnun değillerdir çünkü kendilerini çekici ve kadınsı hissetmezler. Geniş göğüslere sahip olmadıklarından her istediklerini giyemezler. Seksi kıyafetlerin bir çoğu, özellikle de göğüs dekolteli olanlar büyük göğüslü kadınlara daha çok yakışır. Mayo ve bikiniler de büyük göğüslü kadınlarda çok daha güzel durur. İstedikleri kıyafeti seçme özgürlüğü de kadınların büyük göğüslerin hayalini kurmalarının bir nedenidir.

Özgüvenlerini artırmak için. Küçük göğüslere sahip bir çok kadın kendine güven sorunu yaşar. Neden? Çünkü içinde yaşamakta olduğumuz toplum büyük göğüslü kadınların daha makbul, güzel ve çekici olduğunu vurgulamaktadır. Dümdüz göğüslere sahip olduğunuz için hiç sizinle dalga geçildiği, dışarıda bırakıldığınız ya da reddedildiğiniz olmadı mı? Mutsuzluk ve reddedilmek bir kadının özgüvenini zedeleyen duygulardır. Kadınlar kendilerine güvenlerini artırmak ve kendilerini daha çok beğenmek için de daha büyük göğüslere sahip olmak isterler. Küçük göğüslü kadınlar için göğüslerini büyütmek gerçekten de hayatlarını kökten değiştirebilir.

Daha büyük göğüslere sahip olmak elbette hayatınızı olumlu yönde değiştirebilir ancak bunu yapmaya karar verdiğinizde hangi yöntemi kullanacağınıza çok dikkat etmelisiniz. Pahalı ve acı verici bir yöntem olan göğüs büyütme ameliyatını olmayı mı tercih edeceksiniz yoksa doğal yollar ile daha uzun sürede ama hem daha hesaplı hem de acısız olan bir yöntemi mi deneyeceksiniz? Eğer hemen sonuç almak istiyorsanız, ameliyat sonrasında oluşacak ağrılar ve dikiş izleri ve göğsünüze yerleştirilecek olan dolgu malzemesinin kayması, patlaması vb riskleri göze almalısınız. Tabii bunun için maddi kaynak da yaratmalısınız. Ancak derseniz ki hem o kadar param yok, hem de canım tatlı, o zaman daha uzun sürecek bir yöntem ile de göğüslerinizi büyütebilirsiniz. Bunun için göğüs büyütücü kremlerin yanı sıra ülkemizde yeni yeni kendini gösteren doğal yollardan göğüs büyütme programları da vardır. Bunlardan en çok bilinenini incelemek için www.dogalgogusbuyutmeyontemleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.  

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 32
Toplam yorum
: 17
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 26507
Kayıt tarihi
: 02.12.11
 
 

“Le Bruyere, bir yerlerde, ‘yalnız olmamak gibi büyük bir mutsuzluk!’ der. Kendi kendilerine katl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster