Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Aralık '14

 
Kategori
Estetik / Güzellik
Okunma Sayısı
336
 

Göğüs ucu Ameliyatları

Göğüs ucu Ameliyatları
 

Göğüs ameliyatları içirisinde belkide en basit ve sorunsuz olan ama birçok kadının ciddi sıkıntı yaşadığı meme ucu sorunları vardır. Bu sorunlar bebek emzirmeden cinsel hayatı olumsuz etkilemesine kadar birçok alanda ciddi sıkıntılar gösterebilir. 

Meme ucunun içeriye doğru kaçmış olması emzirme esnasında problem yaşatabilir. Bu minik bir göğüs ameliyatı ile rahatlıkla çözülebilir. Yani meme ucuna bağlı olan süt kanalını eğer gerdirmeye uygun ise gerdirerek, değil ise, minik bir ameliyat ile uzatmak mümkündür. 

Böylece cinsen yaşantı da da sıkıntı yapabilin meme ucunun içeriye kaçmasını sorunu çözülebilir. Meme ucunda ki bu sıkıntı sıklıkla görülebilir. Ameliyat çözüm olacaktır. Ayrıca ameliyat dediğime de bakmayın lütfen çünkü basit bir işlem ile yani lokal anestezi ile tam uyumadan (sadece meme ucu uyuşturularak) bu işlem rahatlıkla yapılabilir. 

Meme ucu çökmesi öyle pahalı estetik ameliyatlar arasında da yer almaz. Yani ücreti büyük bir göğüs estetiği ameliyatı kadar değildir. Yani lokal olduğu için fiyatlarındırma ona göredir. 

Meme ucu ve göğüs ameliyatlarını estetik ve plastik cerrahi uzmanları yapar. Bu ameliyatı başka bir uzman doktor yapamaz yapmasa uygun değildir. Bir KBB uzmanı bir dalak ameliyatını yapamadığı gibi başka bir doktor da göğüs estetiği ameliyatlarını yapmaz. 

Saygılarımla

Op Dr Ali Mezdeği

http://estetikgogusameliyati.net/

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 179
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1450
Kayıt tarihi
: 24.01.13
 
 

27-Ekim-1973 tarihinde K.Maraş'ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini K.Maraş'ta tamamladı. 1991 y..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster