Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

30 Ağustos '13

 
Kategori
Ankara
Okunma Sayısı
744
 

Göksu Park: Düğün hikayesinin doğal stüdyosu

Göksu Park: Düğün hikayesinin doğal stüdyosu
 

GÖKSU


Ankara'dakiler iyi bilir, Eryamanda bulunan Göksu Parkı'nı. Genelde tatil günleri iğne atsan yere düşmez. Çoluğunu, çocuğunu ve etlerini alan Ankaralı, halihazırda mangalları da bulunan piknik alanına koşarlar. Zaten yanınızda mangal yapacak kömürünüz ve etleriniz yoksa, fazla oturamazsınız o piknik masalarında. Neden mi? Her yerden gelen mangal kokuları balşınızı döndürür, midenizi kazındırır. Top oynayanları, ip atlayanları da görüp,eğlenmenin yaşa başa bakmadığını görür mutlu olursunuz.

Göksu Parkta mangal alanlarının haricinde, restaurantlar, cafeler ve düğün salonu da bulunur. Göl içerisinde pedallı yunuslara binenler de vardır. Ankara'nın deniz kenarı diyebilriz belki de. Deniz kenarında yer alan şehirlerde yaşayanlar sahil gezmesi yaparlar, çay bahçelerinde otururlar ya, Göksuda da aynı mantıkla gezer buranın sakinleri. 

Tabi manzarası ve estetik görüntüsü ile fotoğrafçılar için de güzel bir mekandır. Gelin ve damadı alan fotoğrafçı buraya getirir, Düğün Hikayesi çekmeye. Güzel kareler yakalaması pek de şans olmaz. Zaten doğal bir stüdyodur Göksu Park.

 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 304
Toplam yorum
: 174
Toplam mesaj
: 37
Ort. okunma sayısı
: 944
Kayıt tarihi
: 29.01.08
 
 

Çevre Mühendisiyim. Kitap okumayı, film izlemeyi, yazı yazmayı seviyorum. 2 erkek çocuk annesiyim..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster