Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Nisan '16

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
2571
 

Gökten üç Elma düşmüş

Gökten üç Elma düşmüş
 

Geçen günlerde Papa, Fener Rum Patriği, Yunanistan bilmem ne Patriği ve Yunan Başbakanı Girit'te bulunan TOPLAMA KAMPINI ( ! ) Pardon !!!  mülteci kampını ziyarete gitmişti. Dikkatimi çekti. Bu mültecilerden kimisi el ayak öpüyor, kimi elinde koca koca İncilleri sallıyor kimi de oradaki değme Avrupalılardan bile daha iyi İngilizce konuşuyordu. Hayret ile izledim görüntüleri...VATİKAN - ORTODOX kardeşliği ( ! ) imajının dışında, dinler arası diyalog bu şekilde olur en azından bizim anladığımız bu. Önümüzde diz çökeceksiniz mi dediler? Sonradan Papa bir de resimler falan gösterdi bindiği uçağın içinde. Güya toplamış ya çocukların çizdiği resimleri. Hele özellikle gösterdiği, üzerinde BARIŞ ( Peace ) yazan resimdeki ARI ( sinek ) KUŞU ne de güzel çizilmişti ...BAAL; CEHENNEM ATEŞİNİ TEKRAR MI YAKIYORDU, YOKSA SİNEK KUŞU SİNEKLERİN TANRISINI YERKEN İSA TEKRAR MI DİRİLİYORDU?... ÇIKIN BAKALIM İŞİN İÇİNDEN... HAYDİ GİDİP PAPAYA BİR SORALIM..'' Hacı ne iş, bunu kime çizdirdiniz, manası ne ? '' diye. Seçmece bunlar seçmeceeeeee !!! Diye bağırmak geldi içimden... Mübarekler karpuz seçiyorlar...
 
Bartelemeo' nun da Gandalfvari ses tonuyla; Olaylara hakim bir şekilde yaptığı konuşmalar seyirciye büyük keyif verdi. Öyle değil mi ? Eyy ehli keyifler ? 
 
Şu repliği dinler gibi oldum  "Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez" Yürrü Gandalf kim tutar seni !!!
İzletinin finali zaten mükemmeldi, kimse farkına varmadı yada bu konu hakkında yorum yapmaktan çekindi...
ÜÇ papaz, denize ÜÇ çelenk attı...
BABA OĞUL, KUTSAL RUH.....’’ in nomine patris et filii et spiritus sancti ‘’
TANRI ÖLÜLERİNİZİ KUTSASIN EVLADIM !!!

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 32
Toplam yorum
: 19
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 877
Kayıt tarihi
: 18.02.16
 
 

Güncel, analizler, komplo teorileri, tarih, siyaset, magazin, kısa notlar, hikayeler, eleştiriler..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster