Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün

http://blog.milliyet.com.tr/sabiharana

22 Kasım '07

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
462
 

Görev alan yazar dostlarımı kutluyorum!

Görev alan yazar dostlarımı kutluyorum!
 

Efendim.
Aşağıdaki linkte bahsi geçen, bu tip haber ve organizasyonlar vs. çalışma ve görevler diyerek programıma (pardon) yazıma başlıyorum..

''Milliyet Blog Yazarı'' kimliği taşıyan, bütün ''yazar arkadaşlarımız'' için, gururla yerine getirecekleri ve başaracaklarından emin olduğum, bazı sevgili dostlarımızı da neden bilmem ama sanki bana azıcık rahatsız olmuşlar izlenimi veren haberler okumaktayım.. Bu değerli blog yazarı dostlarımıza açık seçik verilen ''bu çok özel bir görevdir.'' diyorum... (ben kendimce)

Bu siz olursunuz, biz oluruz, o olur, bu olur, hiç fark etmez. Önemli olan, burada bu duvarları, çatıyı, bacayı, kapıyı oluşturan bizleri bir araya getiren yani ''Milliyet Blog Yazarı'' kimliğini bizlere kendi isteğimizle, bir karşılık beklemeden sunan ''Milliyet Gazetesidir'' bende burada diyorum ki önemli olan bu kimliği taşıyabilmektir!

Taşıyabilenler her türlü egolarını kapının dışında bırakmış olmalılar-dı. ''Birlik Dirliktir'' kimliğini gönül yakalarına iliştirmiş olmalılar-dı. Taşıyamayanlar da eğer ki bir de ''ben'' vs. ''önce ben'' vs. ''hep ben'' vs. kimliğiyle dolaşmak ister-ler-se-de (bu-da yine onların kendi tercihleridir) bizlerde sessizce saygı duyarız..

Ben şunu demek istiyorum ki!
Bahsi olan konuda, adı geçen, ''Milliyet Blog Yazarı'' dostlarımı tüm kalbimle kutluyorum.. Bizleri en güzeliyle ve en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum ve güveniyorum..

Konu:Bu alttaki linkte efendim..
http://blog.milliyet.com.tr/Proje/Time/TimeGiris.aspx

Gönül notum(1):Allah rızası için! Ne istiyorsak onu yazalım. Ama! Yazarken sağa sola bakmadan, ufak tefek taş atmadan, can sıkmadan ki canımız sıkılmasın..
Kim ne yazmış, nasıl yazmış, nasıl da öyle erotik yazarmış da amanin de canım, bir de cıbıl cıbıldak kadıncık resimleri koyarmış...

Bize ne efendim??? Bize ne???

İzin buyurursanız ki kendimce hatırlatmak istiyorum!

Burada, Türkiye'nin sayılı ve çok saygın bir editör kadrosu var. Milliyet Gazetesi ve Milliyet Blog için görev almışlar ve hiiiççç sesleri çıkmadan görevlerini en iyi şekilde yerlerine getiriyorlar.. En önemlisi de şu, bizleri özgür bırakmışlar.. Öyle özgür bırakmışlar ki bizler, öteye beriye hiççç düşünmeden hişşşttt pişşşttt yan baktın, yan gittin diyebiliyoruz..

Demek istediğim Sayın Editörler gerek duyarlarsa zaten onlar görevleri gereği editörlüklerini yapar ve o yazıyı ve fotoğrafı yayınlamazlar efendim..
Sanırım anlaşılmıştır?
Biliyorum!
Söylenenleri duyuyorum!
Yazmak isteyenler, sadece! ''YAZARLAR'' efendim..

Gönül notum(2):''İlk kez'' bu tür sesleniyorum! Teşekkür ederim..

Saygılarımla.

''Melekler yesin bizi inşallah''

Sabiha Rana

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Katılan arkadaşlarımızıda destekliyorum. Etkinliklerde yanlışlıklar önerilerle düzeltilebilir, giderilebilir. MB yönetimi çok ince düşünerek aktif rol alan insanların orada olmasını uygun bulmuş. Zaman dar olmasa katılımcı seçimi için de farklı yöntem denemek isterlerdi. Ki katılımcı arkadaşların da yanlış seçim olmadığı ortada. Bizleri en iyi şekilde temsil edeceklerine, bizleri konuyla ilgili en iyi şekilde bilgilendireceklerine inanıyorum. Bence sizde dinleyici olarak katılmalısınız. Saygı ve selamlarımla

sedataydın 
 22.11.2007 18:42
Cevap :
Sayın Aydın! Katılımcı yorumunuza teşekkür ederim.Keşke hepimiz konuşmacı ve dinleyici olarak katılabilsek ama bu hiç bir zaman için mümkün olamayacaktır.ÖRNEK:Kaç kişi Eymir'deydi, kaç kişi İzmir'deydi, kaç kişi İnönü'deydi?Allah kimlere nasip etmişse onlar oradaydı.Davetli olduğumuz halde çok istediği halde katılamayan bir sürü dostlarımız oldu. Bunuda böyle kabul edelim ki bu dostlarımızda gönül ferahlığı ve pozitif enerjiyle gidip bizleri en iyi şekilde temsil etsinler ve de edecekler, hepimizde buradan şahit olacağız gururlanacağız etrafımıza bakınız onlar var ya bizim dostlarımız diye gururla söyleyeceğiz. Ben bu güzellikten öteye şu akılsız kafacığıma bişi sokmam efendim.Birin ci seçilen bir yerde bir tane birinci olur çok tane olmaz efendim bunu kabul etmenin erdeminide yaşamak lazım. Teşekkür ederim.İyi ettiniz de geldiniz.Saygılarımla.SR.  22.11.2007 18:54
 

Kutlarım sizi gerçekten şık bir yazı olmuş. Sevgilerimle...

Müyesser Saka 
 22.11.2007 18:02
Cevap :
Sayın Müyesser Saka Hanımefendi. Sizin nazik yorumunuza asıl ben teşekkür ederim. Fakat. Ben kendimce ilk kez, bu tür bir polimiğe girdim.Oda çok sevip saydığım ve burada bir seneyi aşmış olan dostlarımı bildiğimden efendim.İstiyorum ki onlarda gönül rahatlığı ve huzuru içinde bizleri temsil etsinler.Bu isimlerde zaten öyle rastgele isimler değil.Hepsi mesleklerini en iyi şekilde yapan ve kendilerini ıspatlamış kişiler.Hepimizde orada olacak değiliz ya.Düşünelim ki bir düğün var.Yemekli ve davet aldık.Ailede sorumlu kişiler karar verir.Kim temsil edecekse aileyi, onlar davete icabet ederler.Milliyet Blog Ailemizide bu olayıda böyle değerlendiriyorum ben.İnşallah ileri gitmemiş ve yanlış anlaşılmamışımdır.Size ve cümle dostlarımıza bu vesileyle sevgiler saygılar ve selamlar gönderiyorum.SR.  22.11.2007 18:32
 

Bir blog yazarı olarak, böyle birikimli ve içeriği olan toplantılara katılmayı isterim. Zaten ilk önce ilgili linki tıklayıp, yazımı gönderdim? Ama toplantıya dinleyici olarak katılmaya hak kazanıp, kazanamadığımı nereden bileceğim? Saygılarımla...

Emre Tekin 
 22.11.2007 14:36
Cevap :
Sevgili Emre Tekin, Güzel oğlum, Yazını okudum annem. Mutlaka ''Milliyet Blogun'' ilgili editörleri size cevap vereceklerdir ve sizi aydınlatacaklardır konuyla ilgili.. Benim sadece tahmin edebildiğim budur.. Gönül notum:İnşallah o toplantıya katılman nasip olur. Sevgim saygımla yanaklarından öpüyorum. Allah'a emanet ol. Sabiş annen.  22.11.2007 14:46
 

Sayın Sabiha Rana yapılan etkinlik gerekli ve takdir edilmeye değerdir. Ben katılmayı düşünmesem de oraya konuşmacı ve dinleyici olarak gidecek arkadaşlarımızı tebrik ederim. Önemli olan bu yapılan güzel faaliyetin MB deki okuyucu ve yazarlara katılım şansı sunmasıdır. Saygılar.

Özkan Salman 
 22.11.2007 13:06
Cevap :
Sayın çağdaş, Olay budur diyorum ve kutluyorum.. Teşekkür ederim..  22.11.2007 14:26
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1989
Toplam yorum
: 5393
Toplam mesaj
: 722
Ort. okunma sayısı
: 4926
Kayıt tarihi
: 26.10.06
 
 

Gazeteci - Yazar (NLP Uzmanı - İlişki ve Yaşam Koçu) Yaşarken dünyayı dolaşmayı, topraktan güneşe..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster