Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Aralık '14

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
79
 

Gözler kör, kulaklar sağır

Gözler kör, kulaklar sağır
 

Toplumun % 50 si hipnozun etkisi altında,diğer % 50 nin de kör ve sağırı oynaması isteniyor. Gördüğünü görmezlikten, duyduğunu duymazlıktan gelmelisinki sana dokunmasınlar. Zaten hani çoğumuz deriz ya; bana dokunmayan yılan bin yıl  yaşasın. Yaşasında bu bize dokunmayan yılan hadi bize bir zararı olmadı ya geleceğimiz!!  

Kör, sağır dilsizde bir yere kadar insanın canı sıkılıyor. Duyup duymamazlıktan gelmek, görüp görmezden gelmek ,sözün varken lal olmak  olur şey değil! Bir zamanlar can ciğer kuzu sarmasımı, yaprak dolmasımı ne olanlar şimdi birbirine girdi. Ne istedilerde vermedik dediler; demekki adamların her istediği yapılmış verilmiş ee.. sorun ne? Neyi paylaşamadınız ki ülkeyi operasyonlar ülkesine çevirdiniz. Ergenokondu balyozdu derken, sıra geldi 17 aralık operasyonuna karşı 14 aralık operasyonu  kim kazanacak merakla bekliyoruz. Dönme dolaba binsem bu kadar başım dönmez, kafamı ne tarafa çevirsem bir operasyon görüyorum. Yıllarca darbe yapacaklarını söylediğiniz paşalarımızı içerde tuttunuz,sonra ne oldu kumpas dediniz. Kumpasın ortaya çıkmasına kiminin ömrü yetti kiminin yetmedi. Bir insanın yıllarca özgürlüğünün elinden alınması ne demek bilirmisiniz? Hiç sanmam anlayamazsınız.  

Benim aklımın biraz kıt olduğunu düşünüyorum ve bu kıt aklımla bile ortada dönen dolabı anladığım kadarı ile millet bunları izlerken biz arkada kendi oyunumuzu oynayalım diyorsunuz. Hepimiz biliriz eski dost düşman olmaz peki bu toz duman neyin nesi,zaten körler sağırlar birbirini ağırlar durumundayız. 14 Aralık; sakın şu yüce divanın yolunu kapatma operasyonu olmasın,Sonuçta ucunda dört tane seçilmiş elit bakanlarımız,çocukları ve İranlı milli damadımız var. Bu yüce divandan niye bu kadar korkarlarki? Asıl yüce divan, tabi ahrete imanları varsa öteki tarafta kurulacak. Bu dünyadaki yüce divanda aklanırlar belki,ya öbür divanda ordada onları aklayacak seçilmiş elit milletvekilleri olacakmı?      

Keşke bu yüce divanları önce kendi vicdanlarında kursalardı, belki vicdanları daha hassas davranır,onları yüce divanlık olacak şeyleri yaptırmazdı.         

Abdülkadir Güler bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

O yılan bir gün öyle bir sokacak ki, panzehir bulmak mümkün olmayacak. Diğer tarafta aklanmak için aynı safta seçilmiş melek bulurlar mı bilmiyorum. Emin olduğum ilahi adalet terazisnin bozulma şansının olmadığı...Selamlar, mutlu kalın...

Ayşegül HAYVAR 
 24.12.2014 9:20
Cevap :
haklısınız,ilahi adalet bir gün mağdurların kazanmasını sağlayacak aslı olanda bu değilmidir? saygılarımla  24.12.2014 16:45
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 173
Toplam yorum
: 144
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 564
Kayıt tarihi
: 15.01.10
 
 

Kamuda çalışıyorum, dünyalar tatlısı üç tane yavrum var. Burda bulunmamın sebebi hayatı sizlerle ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster