Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Temmuz '10

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
1404
 

GÖZYAŞLARINIZ SAHTE SAYIN BAŞBAKANIM!

GÖZYAŞLARINIZ SAHTE SAYIN BAŞBAKANIM!
 

alıntı


Siz oy için ağlarken Türkiye aynı dakikalarda 7 evladına, şehidine ağlıyordu Sayın Başbakanım. Sizin yıllardır ağlamadığınız şehitlerine. Kürt Alçılımı ile hortlayan terör kurbanlarına…Siz önce Adalet Bakanın Sadullah Ergin’in açılımla gelip, geri dönen PKK’lılar için “keşke kalıp, sürece destek verselerdi arkadaşlarımız” cümlesinin hesabını verin.

30 yıldır ağlamadınızda neden şimdi bu gözyaşları Sayın Başbakanım? Nemalanmak içinmi. Yapmayın sayın Başbakanım, halkı duygu sömürüleriyle kandırmayın, duygularıyla oynamayın halkın.

8 yıldır iktidardasınız, hesap sormadınız darbecilere de neden şimdi referandum zamanı 12 Eylül mağdurlarıyla oy toplamaya çalışıyorsunuz?

Üstelik bu 15 maddenin iptalinde geriye dönük kimseye hesap sorulamayacağını bile bile halkı kandırmaya çalışıyorsunuz sayın Başbakanım! CHP’nin konuyla ilgili önergelerini neden reddettiniz de şimdi 12 Eylül darbecilerinden hesap sormak için EVET deyin diyorsunuz.

Sahte gözyaşlarınızla karizmanızı sıfırladınız sayın Başbakanım! Yakışmadı size hiç. Hemde hiç.

Dönemim Genel Kurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt ile dolmabahçe de neyin pazarlığını yaptınız, neden 27 Nisan e-muhtırasının hesabını soramadınız? Emekliliğinde Paşaya hediye ettiğiniz AUDİ neyin bedeli sayın Başbakanım?

Ayrıca siz 12 Eylül döneminde akıncı değimliydiniz? Kominüstlerden kurtulduk diyen sizler değilmiydiniz?

23 Nisan Çocuk Bayramında, koltuğunuza oturan çocuğa “artık Başbakan sensin, istediğini asarsın, istediğini kesersin” diyen siz değimlisiniz, bu nasıl bir nasihat sayın Başbakanım?

Keyfinize göre düzenlediğiniz diğer maddeleri değiştirebilmek için, lütfen 12 Eylül mağdurlarını kullanmayın sayın Başbakanım. Rolünüzü iyi yapamıyorsunuz, gözyaşlarınız hiç inandırıcı olmadı sayın Başbakanım. Bu rolünüzle OSCAR’a aday olabilirsiniz ancak, benden “EVET” alamazsınız. Duygu sömürüsü yapmak…olmadı, yakışmadı size sayın Başbakanım.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sahte değil... timsah yaşları... yerken dökmesi doğasındandır...

Ahmets 
 10.03.2011 15:39
Cevap :
:))))saygılar  18.03.2011 15:00
 

Anayasa böyle tek partili bir ortamda ağlana sızlana değiştirilmez. Türkiye'nin anayasası değişecekse güvenli bir ortamda değişmeli. AKP'nin anayasasına benim güvenim sıfır. Saygılar...

Ali Haydar ÖZKAN 
 26.07.2010 0:50
Cevap :
Anayasa hazırlamak 3 aylık bir iş değildir, haklısınız. Uzun çalışmalar sonucunda partilerden, sendikalardan ortak kararlar alınarak hazırlanır, onay alınarak...teşekkürler katkınıza. saygılar  29.07.2010 9:38
 

OSCAR'ın adını da "En iyi ağlama rolü Oscar"ı koyalım! Tebrikle, selamla..

Mehmet Sağlam 
 21.07.2010 21:31
Cevap :
"en iyi ağlama Oscar'ı ödülü":)))tamamdır kaptı Oscar'ı:))) teşekkürler. selamlar, saygılar  22.07.2010 9:16
 

Önerdim...

Yıldız... 
 21.07.2010 19:50
Cevap :
Teşekkürler sevgili Yıldız. Çok zor bir dönemdeyiz her zamanki gibi, duymak, duyurmak, konuşmak lazım, anlatmak lazım...Sevgiler  22.07.2010 9:18
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 181
Toplam yorum
: 782
Toplam mesaj
: 148
Ort. okunma sayısı
: 2054
Kayıt tarihi
: 11.03.07
 
 

1974 Bremen doğumluyum. Hayatın Med-Cezir'lerle dolu olduğuna inanırdım; yaşaya yaşaya anladım ki..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster