Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Kasım '16

 
Kategori
Sağlık
 

Gülhane’de sorunlar bitiyor

Gülhane’de sorunlar bitiyor
 

Gülhane’de yönetim ile çalışanlar buluştu. Sorunlar çözüm için masaya yatırıldı. 
 
Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)’nden devredilen askeri sağlık personelinin mali, özlük hakları ve geçiş sürecinde yaşadıkları sorunlarla ilgili Türkiye Kamu Hastaneleri Kurum Başkanı Prof. Dr. Alper Cihan başkanlığında toplantı düzenlendi. 
 
Kurum Başkan Yardımcıları, ilgili daire başkanları ve Ankara 1. Bölge Genel Sekreterinin katılımıyla düzenlenen toplantıya hastane yöneticisi başta olmak üzere tüm personel katıldı.
 
Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi konferans salonunda düzenlenen toplantıda devir sürecinde yaşanan sorunlarla ilgili personel tarafından sorulan sorulara Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu  (TKHK) yöneticileri tarafından açık ve net şekilde yanıtlandı.
 
Toplantıyla ilgili açıklamada bulunan TKHK Kurum Başkanı Prof. Dr. Alper Cihan, ”Devir sürecinde ve sonrasında askeriyeden geçen personelimizin herhangi bir sorun yaşamaması için  Hastaneler Koordinasyon ve İletişim Birimlerinin kurulması kararlaştırılmıştır. Bu birimlerimizle beraber askeri personel, gaziler ve şehit -gazi yakınlarına sağlık hizmeti sunumu noktasında daha kaliteli işler yapılması öngörülmüştür” dedi.
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 188
Toplam yorum
: 11
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 96
Kayıt tarihi
: 16.10.15
 
 

Gazeteci, Biyolog, Konuşmacı ve Sosyal Medya Danışmanı, Kokuyla Keşfet ve  Sağlık Haberlerine Far..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster