Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Haziran '16

 
Kategori
Magazin
Okunma Sayısı
439
 

Gülşen'in bebeğinin cinsiyetini merak ediyor musunuz?

Gülşen'in bebeğinin cinsiyetini merak ediyor musunuz?
 

Gülşen Hamile


Bugün tüm basın şarkıcı Gülşen'in 3 aylık hamile olduğuna dair haberlerle sarsıldı!

Gülşen Şubat ayında bir albüm çıkaracakmış ama ertelemek durumunda kalmış. Bu yaz bir single çıkarması farz oldu artık. Plajlar yoksa öksüz kalır. Gülşen'in bangır bangır albümü çalınmalı plajlarda. Bodrum, Alaçatı sessizliğe mi bürünecek?

Bu tür haberleri okuyorum birkaç gündür gazetelerde.Magazini hepimiz seviyoruz değil mi? Biraz kafamız dağılıyor . Ünlülerin renkli hayatını takip ederek stres atıyoruz. 

Gelelim Gülşen'in bebeğinin cinsiyetine. "Sen nerden biliyorsun ki? Daha 3 aylık hamileymiş" derseniz. Ben sadece öğrenmenin formulünü vereceğim Gülşen'e. Daha ultrasonlar çıkmamışken ebeler şöyle bir hamile kadının karnına bakar yanlarına falan dokunur, neyi en çok canının çektiğini sorar. Sonra da kız mı oğlan mı olacak şıp diye söyleyiverirmiş. Karnının yan tarafları bel kısmına doğru dolu dolu ise bebek kız, karın sivri yanlara yayılmamış ise de bebek erkek. Bilirsiniz bir de "ye tatlıyı doğur atlıyı, ye ekşiyi doğur Ayşe'yi " lafı vardır.

Benim hamileliğimde ise öğrendiğim bir yöntem var. Alyansını alıyor bir arkadaşın senin saç telini koparıp yüzüğün içinden geçiriyor. Sen avucunu açıp bekliyorsun. Ortasında yüzük olan saç telini bir ucundan tutup senin avucunun yan tarafına bir kaç defa  sürtüyor, daha sonra da avucunun içinde sabit tutuyor. Yüzük kendiliğinden sallanmaya başlıyor. Halka çizerse kız bebeğin, ileri geri hareket ediyorsa erkek bebeğin olacak.

Gülşen merak ediyorsan bu yöntemlerle bebeğinin cinsiyetini öğrenebilirsin. Sevgili Gülşen gözün aydın olsun. Allah bebeğini sağlıkla kucağına almak nasip etsin.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 304
Toplam yorum
: 173
Toplam mesaj
: 37
Ort. okunma sayısı
: 913
Kayıt tarihi
: 29.01.08
 
 

Çevre Mühendisiyim. Kitap okumayı, film izlemeyi, yazı yazmayı seviyorum. 2 erkek çocuk annesiyim..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster