Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

37 Yıldır  yurtdışında yaşıyorum , 1000 den fazla şiirim var,  çeşitli edebiyat sitelerinde, dergi ve gazetelerde yazıyorum, yine nesir ve öykü denemelerim mevcut. Geçen yıl, İstanbul'da ressam olan erkek kardeşimin beni motive ederek yağlı boya resim çalışmasına hobi olarak da olsa adım atmıştım, Danimarkada da akrilik re..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Can sıkıntısına ne iyi gelir?

Merhaba doktor bey hocam. Can sıkıntısına vakit dahi bulamıyorum desem sanırım yalan olur. Canımı sıkan ise şimdilik sağlık problemim. Yaş kemale ermeye görsün arazlar meydana böylelikle de çıkıyor. Şu korona günleri hayırlısıyla bir geçse de hepimiz bir derin nefes alsak. Yazan kaleminiz daim olsun, saygılarımla..

13 Mayıs 2020 00:16
DEĞİŞİK FIKRALAR

Neçi, ayna ve torba yı kahkaha atarak okudum.. Bu korona günlerinde hatta aylarında çok iyi geldi, tüm beğenilerim ile Nahide hanımcığım :)) Sevgiler güzel kaleminize ve size..

13 Mayıs 2020 00:00
158 Yıllık Hastanenin Öyküsü

Tarihten, gerçek bir hayat hikayesini okumanın duygusu da oldukça farklı.. Emek vererek yazmış olduğunuz bu değerli hayatta olmayan çifte Allah'tan rahmet diliyorum, size ise sağlık, saygılarımla..

11 Mayıs 2020 14:40
 
Toplam blog
: 425
Toplam yorum
: 833
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 389
Kayıt tarihi
: 24.02.13
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster