Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

37 Yıldır  yurtdışında yaşıyorum , 1000 den fazla şiirim var,  çeşitli edebiyat sitelerinde, dergi ve gazetelerde yazıyorum, yine nesir ve öykü denemelerim mevcut. Geçen yıl, İstanbul'da ressam olan erkek kardeşimin beni motive ederek yağlı boya resim çalışmasına hobi olarak da olsa adım atmıştım, Danimarkada da akrilik re..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Hesaplaşma...

Öyle bir an geliyor ki, bazen insan kendinden bile kaçmak istiyor, bu bazen yaşanmışlıkla bazen de çevrede her ne olup bitiyorsa etkileniş ile alakalı diyelim, siteminde kaybolmak varmış şiirinizde.. Sizde mi benim gibi arada ara veriyorsunuz Fisun hanımcım ;) Sevgilerimle..

28 Eylül 2019 23:53
Gidelim Gönlüm

Ne hoş, umudu ve sevdasıyla bir şiir, madara olmuşsa şayet bu aşığın maşuk ile olan ilişkisine yorumlarım :) Dünyayı da baz alırsak, kalbinde muhabbet olanların azlığı diyorum.. Tüm beğenim ile, sevgi dolu yüreğinize sevgilerimle Şennur hanım..

28 Eylül 2019 23:19
Kerim Korkut Niye Az Okunuyor?

Merhaba Kerim bey, aslına bakarsanız, blokta büyük bir düşüş yaşandığını görüyorum, nedenini tam olarak bilmiyorum, kim bilir başka bloklar da yazıyor olabilirler veya kimi dost yazarlardan duyduğum kadarıyla yazma isteğinin gitmesi vs vs.. Yaşam gailesinin bunalımı belki de.. Yazınızda sitem sezinledim, elbette her yazar kendisinin okunmasını ister, inanın okuyanlar fazla olmasa da okunduğunuzdan eminim.. Okuyanlarda sağ olsun okumayanlarda.. Selam ve saygılarımla, iyi geceler..

28 Eylül 2019 23:08
 
Toplam blog
: 419
Toplam yorum
: 799
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 372
Kayıt tarihi
: 24.02.13
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster