Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

37 Yıldır  yurtdışında yaşıyorum , 1000 den fazla şiirim var,  çeşitli edebiyat sitelerinde, dergi ve gazetelerde yazıyorum, yine nesir ve öykü denemelerim mevcut. Geçen yıl, İstanbul'da ressam olan erkek kardeşimin beni motive ederek yağlı boya resim çalışmasına hobi olarak da olsa adım atmıştım, Danimarkada da akrilik re..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Gürültüye Karşı Önlemler

Merhaba hocam, ne iyi ettiniz de geldiniz bilmediklerimizi öğrenmektir bunun adı.. Var olsun bilgi hazineniz, saygılarımla..

24 Ağustos 2019 14:04
Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Bilgiler harika, hastalıklar ise fena. Ne güzel öneri ''tek eşlilik '' diyerek.. Türkiye ye yurt dışından gelen kadınlarda çok olduğu ve hatta, bu kadınların erkeklerle isteyerek kaldıklarını amaçlarının ise erkeklere hastalık bulaştırmak olduğunu Tv den duymuştum.. Dikkat etmeleri gerekenler, lütfen etsin, yoksa kendi ailesine geçerek yaşamlarını zehir ederler.. Saygılar hocam..

22 Ağustos 2019 15:40
Bipolar Hastalık

Manik depresiv olarak biliyordum ama bipolar bozukluğu ilk kez duyuyorum. Hasta ararsanız Avrupa da ki en bariz hastalık depresyon bende yok diyene ise şaşarım, ne de olsa modern hapishane. Türkiye de 1 milyon kişinin olduğunu yazıyorsunuz, bana kalırsa çok daha fazla hocam.. Gerçekten üzücü bir tablo.. Bilgilerinizden dolayı çok teşekkür ederim, saygılarımla..

22 Ağustos 2019 15:31
 
Toplam blog
: 411
Toplam yorum
: 750
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 377
Kayıt tarihi
: 24.02.13
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster