Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

37 Yıldır  yurtdışında yaşıyorum , 1000 den fazla şiirim var,  çeşitli edebiyat sitelerinde, dergi ve gazetelerde yazıyorum, yine nesir ve öykü denemelerim mevcut. Geçen yıl, İstanbul'da ressam olan erkek kardeşimin beni motive ederek yağlı boya resim çalışmasına hobi olarak da olsa adım atmıştım, Danimarkada da akrilik re..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Gitmek

O zaman kayiplarini hepimiz icimizde maalesef yasiyoruz, bazen enerji dusukluguyle bazense tedirginlikle. Fakat bu zaman zarfinda yine de kucuk nuanslar ile bulup cikariyoruz. Buna da sukur diyelim Enfal bey, guzel bir yazi icerisinde herkesinde kendini bulabilecegi.. Saygilarimla..

18 Temmuz 2018 12:52
Kedi Babası…

Kedi babasi Nuri beyden Allah cc razi olsun. Uzun uzadiya yazmis oldugunuz Kedi ve resmen onlara hizmet eden Nuri beyi konu alip islemeniz bence bir vefa ørnegi olmus.. Kutlarim sizi, bizimde dunyalar tatlisi akilli barinak kedimiz var. Inanin cins kedilere degismem. Imkani olan her ailenin barinaktan sahiplenilmesi dilegimle. Iyi geceler dilerim, saygilarimla..

17 Temmuz 2018 00:44
Kendi Kurallarımı Kendim Koyarım

Sahsim adina søylemem gerekirse, øzgurlugun pek yanlisi degilim. Deger yargilarimiz ister istemez zaten bizi kisitlayacaktir. Hele ki evdeki yasamda øzgurlugu dusunemiyorum, her iki tarafta bir yana cekerse "yandi gulum keten helva" deyimi ile øzdeslesir. Øzgurlesmek; Bana gøre bireylerin haklarina saygi ile betimlenir, cocuklarin ise øzgur olma istegi her daim vardir, hatta mini miniyken bile; Ne kadar toleransli olunsa da cocuga bu yetmez daha fazlasini ister. Velhasil øzgurluge de gem vurulmasi icap eder, herseyin fazlasi mekruhtur. Egitici bir siir, siirden de øte ;) Iyi geceler selam ve sevgiler Matilla bey..

17 Temmuz 2018 00:14
 
Toplam blog
: 381
Toplam yorum
: 650
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 375
Kayıt tarihi
: 24.02.13
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster