Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

yağmur yüklü bir bulutum

http://blog.milliyet.com.tr/gulyapragi

Bazen kendimi bu dünyaya ait hissetmesem de çok yalın bir kadınım... Herkes gibi. Tek kötü tarafım kova burcunun özelliklerini taşımış olmam. Ben bilirim, ben yaparım, ben hallederim, liderim... Bu zamanda fazla bilmeye gelmiyor. Lise mezunuyum, 3 yaşında çokk çokk sevimli güzel mi güzel bir kızım var... Allah için iyi kadınımdı..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Cebimde hıyar var.

kararlılığınızı takdir ediyorum umarım bu sefer bu yoğun çalışmanın karşılığını alırsınız sizi podyumlarda da görmek isteriz:))

06 Şubat 2009 13:17
Bir el dokunur omzuna karşılığı 100 $

yazınızı okudum hak verdiğim yönleride var fakat psikoloğa gitme meselesinde şunu gözden kaçırmış olmalısınız;insanlar sorun yaşadıklarında beyninin her hücresi sağlıklı çalışmaz objektif olamaz ve doğru karar veremez herkes bukadar güçlü değildir.İnsanlar çocu zaman paylaşmayı sevmez sıkıntılarını belkide bir psikoloğa anlatmayı tercih etmesinin sebebi aslında onu hiç tanımamasıdır.Bunlarıda göz önünde bulundurun..

06 Şubat 2009 10:16
Her mahallede bir Kur'an kursu açılmalı!

öncelikle yazınız akıcı ve güzel olmuş,yanlız bir konuya değinmek istedim Sayın Sefa Sirmen daha öncede Kocaeli de başkanlık yapmış ve o sizin bahsettiğiniz bir çok sanatsal ve eğici kurslar açmış binalar yaptırmıştır...Araştırıp yazsaydınız sevinirdim.. Ve kuran kursu meselesine gelince kuran dini kitabımızdır keşke herkes bilse ve okusa ne güzel olurdu bunuda çocuklara öğretmek bir yanlış değildir o kurslardan bahsettikleri sadece kuran öğretmek değil her konuda eğitim vermektir...sevgiler..

06 Şubat 2009 09:59
 
Toplam blog
: 6
Toplam yorum
: 23
Toplam mesaj
: 25
Ort. okunma sayısı
: 1320
Kayıt tarihi
: 16.09.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster