Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Tarih Öğretmeniyim. Trabzon/Of doğumluyum.

Yazmayı seviyorum. Yazanları, yazarak paylaşanları daha çok seviyorum.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Milletvekilliği seçimi bir ilde nasıl yenilenir?

Bu yazılanların büyük bir kısmı orada yaşanmış olabilir mi? :):):) İnadına googlede araştırma yapmayacağım. Benzer bir şeyleri sanki hatırlıyor gibiyim:)

03 Haziran 2011 04:42
Son seçim anketleri ve muhtemel milletvekili dağılımı

En iyi propaganda yöntemi ve yönlendirme aracı olarak bu anketleri görmek yanlış olmaz. Bu kadar farklı etnik bir yapıyı, inacı, kültürü bu şekilde basit bir anket ile anlayabilmek harika bir şey olsa gerek:) Ama ben hala hangi partiye oy vereceğime karar veremedim:) Zaten banada kararsız deyip hakaret ediyorlar ya. Düşünmek garip bir davranış tarzı sanırım! Ve ben bu halimi çok seviyorum.

03 Haziran 2011 04:33
Blog yazarları... Gelecek sizin avuçlarınızda...

Bazen korkunun ecele faydası oluyor. Buna inandım bir kere etrsini kabullenmem bir daha ki yaşamımda ancak olur düşüncesiydeyim. Korkmasam yazacak o kadar şey var ki! Tek kalmak, aciz kalmak, zavallı durumuna düşürülmek, süründürülmek fikri iliklerimize kadar işlenmiş. Yapamıyorum. Bazen çoğumuzda yapamıyoruz. O cesaret olmayınca da bir şeyler hiç değişmiyor. Garip ama gerçek bu kadar basit. Cesareti olupta yazabilenler hayranlığımı kabul etsinler. Cesaretlerine hayran olduğumu bilsinler. Sağlıcakla:)

01 Şubat 2011 23:08
 
Toplam blog
: 25
Toplam yorum
: 66
Toplam mesaj
: 11
Ort. okunma sayısı
: 495
Kayıt tarihi
: 10.01.09
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster