Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Aralık '11

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
256
 

Gündem değiştirme adına, Atatürk'e resmen saldırı

Gündem değiştirme adına, Atatürk'e resmen saldırı
 

Yüce ATATÜRK'ün Ülkeyi kurtararak gelmiş olduğu makam ve meydanlarda naralar (...) atarak gelenler


Yüce Önder ATATÜRK Soykırımcı ilan edildi İsmet İnönü gibi bir insanda soykırımcı kimsede TIK yok öyle görüyorum yazık... Olanda gündem değiştirme ugruna yapıldı. (gerçekte İslamcıların geçmiş KİNleri adına tabiiki)
 
YURTTA SULH CİHANDA SULH ilkesiyle ülkemizi calkantılı milliyetcilik akımlarının alabildigine fazişme döndüğü bir ortamda bugün yaşadığımız ekonomik krizden daha kötü yoklukların oldugu bir ortamda 2.DÜNYA SAVAŞI gibi büyük bir savaştan ülkemizi uzak tutmayı başarmış birlik beraberliği saglamış insanlar,neye hizmet ettiği belirsiz bir takım insanlar tarafından suçlanıyor...
 
Neye hizmet ettikleri aslen bellide adı konmamış sagır dilsizi oynuyor herkes ekonomik refahının devamı peşinde bizim ülkemizin % 50 si. Bu ekonomik refahta nasıl bir refahsa Emeklinin  askeri ücretlinin sefalet içinde ay sonunu zor getirdiği bir ülkede Başbakan açıklıyor milli gelir 10.000 doların üstüne çıkmış geldiklerinden bu yana... buyur birde burdan yak... Sagır dilsizi oynuyor derken haksızlıkta yapmıyalım sagır dilsiz olmayanların yolu SİLİVRİDE biterse normaldir herkes tırs.
VE Şu anki gergin dünya gerçeklerinde bir büyük savaş riskine adım adım gidilirken RUSYA ve ÇİN olaya taraf olmuşken bizim ülkemiz iktidarı bizi ortaya atıp taraf yapıyor %50 bu durumu anlıyacak yaaaa! işten işten geçti gibi......Arap bile uyandı ben dahil herkes çocuklarının geleceği için dahi olsun tık yok :( 
 
Neden gündem durmadan gerçek konudan uzak tutuluyor ABD nin maşası olmuş bir ülke suriye nin üzerine piyon olmuş sürülmüş  Vezir ve şah piyona kilitli durumda onların piyonuda suriye kale nerde İRAN  onların ŞAH ve Vezir kimdir diyede sormayın allahaşkına....:)
 
Dedik ya başta bizim ŞAH'ta sicili muhteşem oyunda tecrübeli piyonu sürdü öne bizim Kİ  karşı tarafın piyon Suriye'ye cekti resti bakalım hamleleri izleyecegiz. İşin kötüsü bizim piyonun başı Garibim hala kendini KALE sanıyor. KALE edasıyla bir hamle yaptımı aynen b... yedik.
 
Kendimce tespitlerin ve bir çok aydın insanında bu şekilde gördüğü tespitler aslında asla abartılı degil  ABD IRAK ta saddama karşı saldırıda bulundu. ÇİN, RUSYA biraz mırın kırında etse SADDAM tüm dünyaya kafa tutan bir liderdi. Müttefikleride olsa göz yumdular. Keza Libya lideri saddamdan farkı yoktu diretilsede saldırı yapılmamasına karşı eyleme girilmedi.... Ama İRAN deyince ve onun piyonu suriye işler büyük oranda değişebilir.Artık RUSYA ve ÇİN'in sınırına dayanıyor emperyalist güçler, kısaca herkesin farkına vardıgı bu Tehlike hiç uzak değil... Sadece bir benim ülkemdeki UYUSUNDA BÜYÜSÜN kitle var hala sallanan beşikte mutlu ve huzurlu onlarda kriz falanda yok gayet güzel kazanıyorlar.
 
Kendimizin değilse bile çocuklarımızın geleceğinin şekillenmesini seyredecez..... 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 44
Toplam yorum
: 20
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 2420
Kayıt tarihi
: 30.08.08
 
 

Yaşamak buysa yaşıyoruz işte, hayat bir mücadele ve ben de bu mücadeleyi elimden geldiği şekliyle ve..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster